Arama sonuçları: *

1. R

Öneri İşlemci ısı değerlerim normal mi ?

çok bariz bi darboğaz mı olur çünki bi 2 3 aya 5600x e geçicem geçici olarak kullanacğaım 5500 ile
  2. R

o zaman ısı hakkında endişelenmeme gerek kalmadı teşekkürler 5500 3070ti ı besleyebilir mi bu konuda bilgin varmı
  3. R

teşekkürler 85i sınır olarak kabul etmem ve aştığı bir durum olursa değiştirmem yeterli olucak galiba
  4. R

sağolun o zaman ekrankartı olarak ta bi sorum olucaktı rtx 3070ti almayı düşünüyorum bu işlemci destekler mi kartı
  5. R

teşekkür ederim peki değiştirmeme gerek varmı bu şekilde kullanmam sorun oluşturmaz dimi
  6. R

R5 5500 cezanne işlemci aldım ve stok soğutucum ile kullanıyorum boşta iken 40-42 derece apex gibi lol valorant gibi oyunlar oynarken ortalama 50-60 derece arası çalışıyor bu değerler normal midir ekran kartım rx580 8gb rog serisi stok soğutucunun üzerini temizledim ve mx-4 sürdüm bilgiler bu...
  7. R

Youtube Reklam Engelleyici Bugu

add guard reklam engelleyici kullanınca çözülüyor buldum hocam
  8. R

Youtube Reklam Engelleyici Bugu

Reklam Engelleyici kullanmamama rağmen reklam engelleyiciyi kapa diyor ve hiçbir video açılmıyor çözümü bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim
  9. R

keenetic extra dsl ac1200 kn-2111-01tr fiber bağlantı

hangi port olduğu önemlimidir
  10. R

oyunlarda özellikle lol de

evet etmiştim değerler gayet normal duruyor
  11. R

keenetic extra dsl ac1200 kn-2111-01tr fiber bağlantı

arkadaşlar keenetic extra dsl ac1200 kn-2111-01tr modeme sahibim şuan türktelekom kullanıyorum onun modemi ve çeviricisi ile birlikte ama sözleşmemiz bittiği için sağlayıcı değiştirdim ve sağlayıcı modem desteği vermiyor elimde de bu modem var ben bu modem ile fiber internet kullanabilir miyim...
  12. R

oyunlarda özellikle lol de

Özellikle lolde aşırı düşük fps alıyorum sistem r3 3100 rx580 8gb 8x2 16gb 3200 mhz ram 90-120 arası alıyorum format sonrası bi 3 4 saat 240 sabit aldım sonradan yine düşüşe geçti sebebi nedir sizce (240hz monitör)
  13. R

Çözüldü✓ Monster Aryond a27 v1.2 ekran dan duman çıktı

arkadaşlar monitör garantide yapıldı anakart değişmiş sıkıntı çıkmadı :D güncelleme
  14. R

forumdaki mütün monitör dahileri toplandı monitör anakartı tartışıyorlar çok iyi :D
  15. R

çok olası görünüyor birde odadaki büün eşyalarım ahşap benim ...
  16. R

ben çok profesyonel bi kullanıcı olmadığımdan anlamamam renk foygunluğu siyahlar iyi mi? filan bi aldığımda ölü piksel testi ve ghosting test yaptım bi sorun yoktu hz testide başarıyıldı kullandım ama birdaha alır mıyım sanmam 3 ayda yanan cihazdan hiçbirşey beklenmez garantisi var allahtan bunun...
  17. R

hocam bildiğin cayır cayır duman çıktı kesinlikle içinde bişiler yandı normal değil çünki başta gitti gelir herhalde dedim sonra koku geldi ayağa kalkana kadar ince bi sigara dumanı gibi duman attı arkasından :D evde olmasam bi uygulama indirmeye bırakmış olsam pc yi belki ev yanardı ucuz kurtulduk
  18. R

işte bi dünya para verdiğim monitörden duman çıktı la arkaya bi baktım duman atıyor corsalar gibi :D koktu bide o sırada 10 yıllık yan monitör bana bi baktı böyle bi açtım canavar hala eski mallar daha kaliteliydi
  19. R

Askerlik Yapmadan Çalışabileceğim işler

üniden yeni mezun oldum stajımı tammaladım yeni 6 ay kadar çalışıp kpss ye hazırlanmak istiyorum bu sürede çalışabileceğim işler arıyorum yaşadığım yer istanbul silivri 21 yaşındayım sigortamı yapsın asgeriden biraz fazla olsun yeter maaşı birde benim hayatımı almasın garsonluk gibi yada...
  20. R

Hangi anakartı alıyım

400 TL fazla olsun mk2 olsun knk
Top Bottom