Arama sonuçları: *

1. C

❌İndirim Bitti! 🔥Paribu hesabını doğrula 1000₺ kazan🔥🔥

Kesin olarak bitti mi ona göre yapacağım?
  2. C

RX580 sistem başladıktan sonra siyah ekran gelip çözünürlük değişiyor

Arkadaşlar öncelikle merhaba, bilgisayarı açtığımda siyah ekranda kalıyor, sonra yeniden başlattığımda çözünürlük 1024x768 başlıyor. Ekran kartının uygulaması gözükmüyor. Bu başıma gelince SSD uygulamasını indirdim ve sağlığına okuma yazma hızına baktım. Kendi uygulamasında %90'larda sağlık...
  3. C

PSU değişimi sonrası ekran gelmiyor

Gamepower 550W PSU'dan FSP 550W bir PSU'ya geçiş yaptım. İlk çalıştırma da monitör siyah ekranda kalıyor kapatıp açınca düzeliyor. Bazen bazen ise çözünürlük 1024x1024 başlıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  4. C

Gigabyte A320M-S2H anakartın vidası çıkmıyor

Merhaba bugün PSU değişimi yapacaktım. 8pin islemci güç bağlantı kablosunu anakartın arkasından vermişler. Onu çıkarmam için anakartı hareket ettirmem lazım. Bütün vidalar çıktı fakat sol en üstün vidası boşa dönüp duruyor. Anakartın alt tarafı hareket ederken üst tarafı hiç hareket etmiyor yani...
  5. C

1.450TL Kasa Önerisi

Bütçem maalesef bu kadar önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.Bulduğum 3 kasa var hangisi daha iyidir ya da uyumlu mudur yardımcı olursanız sevinirim. https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-antec-ax20-atx-3-fanli-oyuncu-kasasi-fiyati,115002026.html...
  6. C

FSP H3-550 550W, antec NX200M kasaya uyumlu mudur?

Çok teşekkür ederim hocam.
  7. C

Hocam peki ryzen 5 2600 ile ryzen 5 5600 değişmeyi düşünüyorum 550w yeterli olur mu?
  8. C

Selam arkadaşlar, kendi kullanığım PSU dandik marka olduğu için PSU değişeceğim. Kasam Gamepower Crimson guard PSU kasaya sığar mı ve ileride kasa değişikliği yapacağım kasa antec NX200M bu kasaya da uyumlu olması cok önemli. Sistemim: Ryzen 5 2600. ASUS Dual RX580 8 GB. 16 GB 3000MZH RAM...
  9. C

HyperX Cloud 2 ses patlıyor

halletin mi kanka
  10. C

4.000TL'ye monitör önerisi

Arkadaşlar FPS oyuncusuyum tercihim IPS panel 144Hz ve üstü kendim 2 tane buldum kararsızım yardımcı olacak var mı? https://www.itopya.com/viewsonic-vx2428-180hz-05ms-hdmi-dp-hdr10-freesync-premium-fast-ips-fhd-gaming-monitor_u23434...
  11. C

Razer BlackShark V2 X ile 7.1 çalışmıyor

Yaptım çalışmıyor
  12. C

Razer BlackShark V2 X ile 7.1 çalışmıyor

Kulaklığı ilk aldığımda 7.1 calışıyordu ama şu an aktif hale getirsem bile ses vermiyor, sadece patlama sesi veriyor. Sil yükle yaptım düzelme olmadı, yardımcı olabilir misiniz? Anakartım: GA-A320M-S2H
  13. C

BlackShark V2X Oyunda ses az gelme sorunu

kanka bulabildin mi sorunu bende var ses kasılmıyor sanki
  14. C

Razer BlackShark V2 X aktivasyon sorunu

Hocam razer black shark v2x kullanıyorsanız sadece 7.1 özelliği var thx özelliği paralı.Razer sitesine gidip aldığınız Razer Blackshark V2 x'in gerçek olduğunu fotoğraf atarak kanıtlayın ve yeni kod isteyin. 1695678500 Ve ufak bir hatırlatma yapayım ses kartınız cok önemli mikrofonu gayet hoş...
  15. C

RX 6650XT sistemde HDMI ile monitör bağlantısında görüntü gelmiyor

Sistemi yeni aldım. İcine SSD ve ekran kartını taktiktan sonra ilk açılışı yaptım. HDMI ile bağlıydı kasaya. Monitör açıldığında desteklenmiyor yazıyordu. Monitörüm 75Hz Acer 2 HDMI 2 VGA var. Sorun sizce ne olabilir? Anakarta HDMI bağladığımda açılmıyor.
  16. C

15K Hazır sistem önerisi

Konuyu görünce ağzımda ki suyu püskürtüm hocam en azından yardımcı olmuşlar 😂
  17. C

15K Hazır sistem önerisi

Sizce bu sistem alınır mı? Bütçem maksimum 15k ya da öneri yapabilir misiniz?(RAM'in olmadığını biliyorum hazır sistemin) https://www.gencergaming.com/vulcano
  18. C

Gigabyte GA-A320M-S2H DDR4 AM4 ses kartı iyi midir?

Gigabyte GA-A320M-S2H DDR4 AM4 kullanıyorum ses kartı olarak da harici bir şey almadım. Şimdi BlackShark v2X modelini alacağım kulaklığın ses kartı yok bundan dolayı anakartın ses kartını kullanıyor. İyi bir performans verir mi yoksa vermez mi?
  19. C

Razer BlackShark V2 X aktivasyon sorunu

Razer BlackShark V2 X aktivasyon kodunu Razer mail ile bana ileti fakat 7.1 uygulamasinda calisiyor THX'te calismiyor. Sesler boguk geliyor bunu nasıl duzeltebilirim razer'a yazsam bu kodu duzeltirler mi yarimci olanlara simdiden teşekkürler.
  20. C

BlackShark V2 X vs HyperX Cloud Core + 7.1

Urunlerin hangisi daha iyidir? FPS oyunlari oynuyorum mikrofon da onemlidir benim icin. https://www.amazon.com.tr/HyperX-Cloud-Core-HX-HSCC-2-BK-WW/dp/B08HQW9SGP/ref=cm_cr_arp_d_pl_foot_top?ie=UTF8&th=1&tag=operagx-def-sp-cos-v1-row-20...
Top Bottom