Arama sonuçları: *

1. A

İnceleme NINJUTSO SORA V2 DETAYLI INCELEME

Bende almak istiyorum ama sora v2 ile superlight 2 arasında kaldım hangisini almalıyım veya önerdiğin bi mouse var mıdır şuan superlight 1 kullanıyorum
  2. A

Arctis 7+ calışmıyor

Düzeldi dostum cok teşekkürler
  3. A

Arctis 7+ calışmıyor

Bir sene önce aldım kulaklıgımı cok memnundum ama bugun işten eve geldim evdem cıkmadan önce sarj ettim kulaklığı ve evden cıkarken sarja bırakıp gittim ve kulaklık kapalıydı eve geldigimde yeşil ışık sabit yanıyordu kulaklıgı acmaya calıstıgımda ise hiçbir tepki vermedi ve hala aynı şekil...
  4. A

Yardım amazon indirimleri öneri

15 pro alıcam ama amazon da 16 temmuzdan 22 temmuz a kadar indirim başlıyor sizce 15 pro indirime girer mi
  5. A

Yardım 15 pro nerden alınmalı

amazondan alıcagıma gidip mediadan almak dha mantıklı degl mi beklemem en azından
  6. A

Yardım 15 pro nerden alınmalı

https://www.pttavm.com/apple-iphone-15-pro-256-gb-beyaz-titanyum-ithalatci-garantili-p-952801832?utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.23.5 linkteki 15 pro yu almak istiyorum ama sizce pttacm güvenilir mi yoksa vatan media gbi bir yerden mi almalıyım
  7. A

Kasko şirketi bana dava açabilir mi

başka bi dava açamaz bir tek değer kaybı davası açar
  8. A

Easycep 13 pro max alınır mı ?

bak şimdi sen gidip magazada incelersin insanlarında dediği gibi kumar bu içinde bişeyi eksiktir veya pili çakmadır o ilk ay anlamazsın o 2. ay ortaya cıkar masrafa girersin
  9. A

Razer DeathAdder V3 Pro alınır mı

süperlight 1 kullanıyorum valla 3.5 sene oldu dha hiçbir sıkıntı yaşamadım ele oturması vs olsun gayet iyi ama fiyatı bence fazla dha iyi mouselar var süperlight fiyatına 1720907401 sana kalmış bence razer abartılıyor logitechde öyle dediğim gbi iyice araştırıp videolarını izle sorada sorun...
  10. A

kanka dediğim gbi bende alıcaktımda 14 pro max cok araştırdım 10 yorum varsa 6sı memnun 4 u memnun değil yurt dışında bu iş okey işliyor ama tr şartları adam işini düzgün yapmaz cakma mal takar sen uğraşırsın bence gerek yok
  11. A

Çözüldü✓ 4070 Super ekrana görüntü gelmiyor

bide anakarttan acıp kullanabiliyorsan bilgisayarı bi bios güncelleye bilirsin bi ihtimal olabilir
  12. A

görüntü kablosunu ana karta bağladıgında görüntü geliyor mu
  13. A

ekran kartını başka bir sisteme takıp deneme şansınız var mı
  14. A

dostum alına bilir ama telefonun ne yaşadığını bilmiyorsun hrşey olabilir mükemmel cıkan telefonda var berbat cıkanıda var şans orası biraz bu kumarı oynamak istersen sana kalmış ama bence gerek yok.
  15. A

330-350tl max 400tl klavye

dostum bu paralara bulman biraz zor 1720907577 bence biraz dha biriktirip almışken güzel sağlam bişey al uzun bi süre kullanırsın
  16. A

kişiden kişiye değişir yazılımı vs gayet iyi ama suro v2 veya attığım mouse dha iyi
  17. A

https://wraithesports.com/products/wlmouse-beast-x-magnezyum-mouse-fabulous-beasts-collection az dha koyarsan bunuda alabilirsin mükemmel bir ürün
  18. A

suro nun yeni serisi cıktı onu tercih edebilirsin veya logi 2 -1
  19. A

acil öneri lazım beyler

sıvı soğutma kullanıcaksan cpu da alına bilir NZXT ve ASUS unda buna benzer kasaları var bakabilirsin 1720907081 game power kullanana sormak lazım benm arkadasımda vardı fanları 1 sene sonra sallanmaya başladı
  20. A

Çözüldü✓ Bu Kasa Alınır Mı Cevaplar Mısınız

dostum benm güncel olarak kullandığım bir kasa var onu atayım istersn ondan al Cooler Master MasterBox TD500 V Cooler Master MasterBox TD500 V2 Beyaz bunun beyaz olanıda var o dha hoş duruyor tasarım vs olarak cok güzel 1 senedir kullanıyorum birkaç kasa dha atayım hangisini almak sana kalmış...
Top Bottom