Arama sonuçları: *

1. E

Steam hesabımın e-posta ve telefon numarası değiştirildi Nasıl geri alabilirim ?

TİCK ı atmayı Başardım sizden ne kadar teşkkür etsem azdır Allah razı olsun Şİmdi beklemedeyim İnşallah en kısa sürede banagere dönüş sağlarlar . :)
  2. E

Steam hesabımın e-posta ve telefon numarası değiştirildi Nasıl geri alabilirim ?

Bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Böyle bir hata alıyorum :( bir kaç saat sonra tekrar deneyeceğim
  3. E

hemen yapıcam Gelişmelerden haberdar ederim . Tekrardan Teşekkür ederim
  4. E

Tamamdır yeni hesabımı açtım şimdi ne yapmam gerekiyor ?
  5. E

evet tam da öyle dediğiniz gibi oldu :(
  6. E

Tamam çok sağolun onu anladım ama yeni hesap açtıktan sonra Steam desteğe nasıl ulaşacağım ?
  7. E

aklım almıyor benimde saniye içinde yemin ediyorum sildiler herşeyi gmail adresimi bile çaldılar onun şifresini değiştiridm hemen
  8. E

https://help.steampowered.com/tr/wizard/HelpWithLoginInfo?reset=1&issueid=408 bu sayfa da Hata veriyor Ticket atamıyorum Eposta değişti e postamı giremiyorum - telefon numarası da kaldırıldı Steam a giriş yaparken kullandığım enes_*y*i*** onu giriyorum fakat Girdiğiniz e-posta adresi veya...
  9. E

Yeni hesap açtıktan sonra Ne gibi bir adım atmalıyım . zaten benim gmaiilim ile yeni bir steam hesabı açmışlar onu kullanabilirm.
  10. E

Steam desteğe Tİcket atamıyorum yardımcı olurmusunuz Kart bilgilerim keylerim falan hepsinin makbuzları duruyor ticket yerine gelebilirsem hesabıın benim olduğunu kanatlamam için yüzlerce makbuz var .
  11. E

steam Guard vardı 1 sn içinde hepsini kapattılar isterseniz side de atayım site linkini deneyin 1 sn sürmüyor hesabı almaları
  12. E

Steam ile İrtibata geçemiyorum Tİcket atamıyorum Hata veriyor . ? Yeni steam hesabı neden açmam gerekiyor zaten saolsunlar benim gmail ile yeni bir hesap açmışlar :)
  13. E

Merhaba arkadaşlar. Dün akşam bir skin sitesine girdim ve login kısmına bilgilerimi girdiğim zaman hiçbir şey olmadı. Sitede bir değişklik olmadı. Sonra 1sn sonra emailden 3 tane posta geldi 1-Steam guard kaldırıldı. 2-telefon numaranız silindi 3-başarıyla e posta adresiniz değiştirildi. Bu 3...
Top Bottom