Arama sonuçları: *

1. F

R125 İÇİN FİYAT PERFORMANS KASK VE KIYAFET ÖNERİSİ

ARKADAŞLAR ORTALAMA FİYATTA BENİ CİDDEN KORUYACAK BİR KASK VE KIYAFET ÖNERİR MİSİNİZ
  2. F

FİYAT PERFORMANS MOUSE

100 150 liraya alabileceğim fiyatına göre en iyi mouse nedir? (pek fps oyunu oynamam daha çok lol gibi oyunlar)
  3. F

3000 TL bandında xiaomi telefon önerisi

Arkadaşlar red mi note 9 pro aldım ve tam olarak memnun kalamadım ama genel olarak xiaomi telefonlardan memnunum bu nedenle 3000 TL bandında alınabilecek en iyi model nedir sizce
  4. F

2.5 K bütçe dahilinde laptop önerileriniz (oyun için değil)

Yardımlarınızı bekliyorum
  5. F

Müzik indirebilecegim uygulama

Teşekkür ederim
  6. F

Müzik indirebilecegim uygulama

Arkadaşlar istediğim müziği telefona direk indirebilecegim bir uygulama söyler misiniz
  7. F

Monitörde sıkıntı

Evet hocam 1587042817 Şu an ki kasayı başka bir monitörde çalıştırınca sıkıntı olmuyor ama aynı zamanda şu anki monitörde başka kasada sıkıntısız çalışıyor çok saçma bir durumdayim şu an
  8. F

Hangisi yapmam PC'mi daha fazla hızlandırır?

Dostum raminin MHz değeri çok düşük bence daha kaliteli bir ram alabilirsin
  9. F

Monitörde sıkıntı

Arkadaşlar bilgisayarım uyku moduna geçmişti açtığımda her şey bir anda büyüdü ve aşağıdaki attığım fotoğraflardaki gibi her şey kilitlendi hicbirseyi değiştiremiyorum yardım edermisiniz
  10. F

Acer KA242ybi mı Samsung LS24D332 mi?

Teşekkürler
  11. F

Acer KA242ybi mı Samsung LS24D332 mi?

Arkadaşlar tavsiyeleriniz üzerine 2 monitör arasında kaldım hangisini alayım sizce 1: https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-acer-ka242ybi-24-1ms-full-hd-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,618319724.html 2: https://www.incehesap.com/samsung-ls24d332hsx-uf-1ms-75hz-hdmi-24-fullhd-monitor-fiyati-40687/
  12. F

Monitör ölü piksel sorunu

Teşekkürler 1586984282 Teşekkürler
  13. F

Evet 1586984060 Evet
  14. F

800 TL bütçe monitör

800 TL ile alınabilecek en iyi monitör önerilerinizi bekliyorum Max 10 20 TL daha koyabilirim
  15. F

Dostum önerin varmı
  16. F

Arkadaşlar yeni monitör alacağım 24 inç 75 hz 1 ms fakat 1-3 arası ölü piksel bulundurur yazıyor haliyle fiyatı 800 liraya kadar düşmüş sizce alınır mı Monitör bu : https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/aoc-g2460vq6-24-75hz-1ms-hdmi-freesync-full-hd-oyuncu-olu-pixel_pdp_534431307
  17. F

PC'de Ekranın büyümesi

Arkadaslar her şey düzgünce çalışıyordu belli bir süre dokunmadıgim için PC uyku moduna geçti ve geri açtığımda ekran tamamen büyümüştü oturum açarken bile parola yeri ekranın yarısını kaplıyor çözünürlüğü yükseltmeye çalışıyorum değiştirilmiyor kitlenmiş yardım lütfen not: Windows 10
  18. F

Ekranda her şeyin büyümesi

Evet
  19. F

Ekranda her şeyin büyümesi

Arkadaslar her şey düzgünce çalışıyordu belli bir süre dokunmadıgim için PC uyku moduna geçti ve geri açtığımda ekran tamamen büyümüştü oturum açarken bile parola yeri ekranın yarısını kaplıyor çözünürlüğü yükseltmeye çalışıyorum değiştirilmiyor kitlenmiş yardım lütfen
  20. F

Başlangıç çubuğu yarım gözüküyor

Arkadaşlar benim monitörde Windows 10 başlangıç çubuğu yarım gözüküyor yardım edermisiniz
Top Bottom