Arama sonuçları: *

1. Y

Valorant 300 fps kasma hissi

https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/all/3-yıldır-vermiş-olduğum/5e58c38c-50ae-41ce-8d01-49e7953c7c90?page=3 bu yazındanda anlayabileceğin üzere bu sorunun nedeni pc değil adam yaptığı her şeyi anlatıyor ama hala düzelmemiş ve bende yaşıyorum alt yapı kaynaklı bu heralde daha...
  2. Y

CSGO FPS YÜKSEK 0 AKICILIK

saçma sapan yorumlara kulak asma ve beni dinle bu sorunun nedeni windows veya monitör kaynaklı olmuyor %90 bu sorunu aylardır yaşayan biri olarak her yolu denedim en sonunda da anakart veya işlemciden şüphelendim .fırsatını bulduğumda farklı bir anakartla deneyeceğim ve bunu buradan yazarım.
  3. Y

Csgo fps im yüksek ama akıcı değil

aynı sorunu bende yaşıyorum büyük ihtimal anakart yada işlemci kaynaklı olduğunu düşünüyorum aklına gelecek her şeyi yapmış biri olarak 1691705166 boşuna windows içi ayar yaparak vaktini öldürme derim parçaları servise yolla tek tek ozaman belli olabilir
  4. Y

Yüksek fps olmasına rağmen oyun gram akıcı değil

dostum aklına gelenlerin hepsini yaptım zaten ama sonuç nafile.Yinede yanıtın için teşekkürler. Şu sorunu cidden tak diye çözebilecek bi Allahın kulunu bulamadım umarım gerçekten bilen birini bulurum sıkıldım artık oynadığım oyundan hiç bir şey anlamıyorum. 1690615983 internetin nası downloud...
  5. Y

Yüksek fps olmasına rağmen oyun gram akıcı değil

hocam aynı sorunu bende yaşıyorum artık kafayı yiyeceğim 1 senedir çözümünü bulamadım aoc 165hz 1 ms monit i511400f asus tuf gaming 1660ti asus prime b560m-k anakart 8×2 3600mhz ram kioxia 500gb m2 ssd CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB 550W 80+ Bronze Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa...
Top Bottom