Arama sonuçları: *

1. DeadWalker

Kule tipi fan önerisi

R5 5600 üm kule tipi fan almayı düşünüyorum önerileriniz nelerdir. Msı B550 anakartım var Rx6600xt 500w 80+ psu. Yeterlimidir Bütçe 850 max
  2. DeadWalker

İŞLEMCİ ANAKART UYUMU

Hocam ryzen3 2200g ile biosu son süreme çektim.Sorunsuz bir sekilde çalısıyor kablolamada herangi bir sorun yok. İşlemciyi yanlıs taktıgımızda zaten tırnakları kırılmazmı ayrıca bilgisayarcıda beraber taktık yakın bir tanıdık. Baska ne gibi bir sorun olabilir
  3. DeadWalker

İŞLEMCİ ANAKART UYUMU

Herkese kolay gelsin. Yeni aldıgım işlemci ile anakart çalısmıyor Sizlerin tavsiyesi üzerine Ryzen5 5600 aldım anakartım Asrock AB350pro4 anakartın biosunu son sürüme çekmeme rağmen işlemci görüntü vermiyor fakat anakart cpu destekte Ryzen5 5600ü destekledği gözüküyor sorun baska bişeyde...
  4. DeadWalker

İşlemci tavsiyeleriniz nelerdir

hocam anakartın cpu desteğine baktığımda gözükmüyordu fakat suan gözüküyor yeni eklenmiş olabilir mi
  5. DeadWalker

Hocam elimde suan 6600xt var zaten bosta duran işlemci eksik oda cok kafa karıştırıyor
  6. DeadWalker

Anakart bir sorun cıkarmaz değilmi hocam
  7. DeadWalker

4000tl ye kadar işlemci tavsiye edebilirmisniz anakarta uygun olursa cok iyi olur sistem artık eskisi kadar tatmin edemiyor oyunlarda cok düşük performans veriyor
  8. DeadWalker

PC DEKİ SORUN NEDİR ?

çözülmedi hocam defalarca kez denedim
  9. DeadWalker

PC DEKİ SORUN NEDİR ?

hocam anakartım Asrock AB350 Pro4 biraz eski kalıyor. Bide ben tam anlamıyorum bu işlerden yardımcı olma sansınız varmıdır acaba ?
  10. DeadWalker

PC DEKİ SORUN NEDİR ?

buyurun hocam
  11. DeadWalker

PC DEKİ SORUN NEDİR ?

hocam biraz geç dönüyorum kusura bakma dediklerini yaptım fakat değişen herhangi bişey olmadı oyunlardada aynı gözüküyor . Ramleride dediğin yaptım ama hala 1200mhz olarak gözüküyor görev yöneticisinden.
  12. DeadWalker

PC DEKİ SORUN NEDİR ?

1-Herkese kolay gelsin ne yaparsam yapayım işlemci %100 gücünü veremiyor 2.80-2.90 hızlarda çalısıyor %100 yük altında bile. Buradaki sorun nedir yardımcı olabilirseniz sevinirim.Yapmam gereken nedir ? 2-Ramlar 2400 olmasına rağmen 1200mhz de çalısıyor biostan bir türlü yükseltemedim nedeni...
Top Bottom