Arama sonuçları: *

1. B

rdr 2 2024 yaması var mı

bugün rdr 2 yi türkçe yapmak istedim ama yamalar eskiydi. Yeni yama varsa atabilirmisiniz, bide oyunun save dosyasını nasıl alıcam. teşekkürler
  2. B

Çözüldü✓ rampage rx9 klavye ışık sorunu

merhabalar 3 gün önce rampage rx9 klavye ve mouse sipariş ettim ancak klavyenin ışığını fn on off yaptığımda sabit kalmıyor hep nefes modunda yardımcı ollursanız sevinirim
  3. B

Klavye fare önerisi bütçe 600tl

Arkadaşlar ben klavye mouse set alcam bütçem en fazla 600 önerir misiniz? bir şeyler şimdiden teşekkürler
  4. B

Boynumu hareket ettiremiyorum

Dün akşam duş aldım sonra kafamı havluyla kurularken bi anda elim kaydi aniden kafam sağa doğru döndü çıt sesi geldi ve hareket ettiremedim yukarı asagi harekette çok agriyor ve sağa sola hararettede çok agriyor lütfen yardım edin
  5. B

Parmağım yanlış mi kaynamış acaba

Merhaba 1 aydın parmağım bu şekilde ve büktügümde çok aciyor bende herhalde kırıldı ve yanlış kaynadı diye düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim
  6. B

Arkadaşlar Windows’u kuramıyorum

Benim Windows’um çökmüştü bende Windows 10 u flash belleke yükleyip kurmaya başladım yaptım ama ssd me kurulmuyor
  7. B

Arkadaşlar bilgisayar USB den çalışıyor

Benim geçen Windows’um çökmüştü bende flashbelleke Windows yükleyip bilgisayara taktım ama ssd den degil USB nin depolamasından çalışıyor bilgisayar lütfen yardım edin
  8. B

Yardım Ekran kartımın vidaları sökülmüşmü

Ekran kartımın içi acilmiş mi tedirgin oldum vidalar yerinden oynamis bisey olurmu sıcaklığa etkisi falan testide koyucam ekran kartım zotac 3060 ti twin edge lhr versiyonu 1694362900 Konu kilitlendiği icin yeniden açtım
  9. B

Acillllll yardım edinnnn

Ekran kartımın içi acilmiş mi tedirgin oldum vidalar yerinden oynamis bisey olurmu sıcaklığa etkisi falan testide koyucam ekran kartım zotac 3060 ti twin edge lhr versiyonu
  10. B

Ekran kartı furmark testi iyi mi

Ekran kartım rtx 3060 ti zotac twin edge lhr
  11. B

Yardım Ekran kartım iyi soğutuyor mu

Zotac GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge 8GB GDDR6 256 Bit LHR Ekran Kartı Bu ekran kartı iyi soguturyor mu
  12. B

Yardım Zotac 3060 ti ekran kartım ark survival da 75 derece oluyor not:Muğla dayım

Anakart= gigabyte h610m s2h ddr4 3200mhz(oc) m.2 1700p matx anakart İşlemci= Intel Core i5 13400F 3.30 Ghz 10 Çekirdek 30MB 1700p 10nm İşlemci Ekran kartı= Zotac GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge 8GB GDDR6 256 Bit LHR Ekran Kartı RAM= GeIL 16GB(2x8) Evo Spear 3200mhz CL16 DDR4 Ram M.2 ssd= AGI...
Top Bottom