Arama sonuçları: *

1. Z

PC kapandı şimdi açılmıyo

Dün akşam sularında Pc de youtubede geziniyodum bir anda siyah ekran geldi ve garip bir sesgeldi kulaklıktan daha sonra kapattım pcyi açmaya çalıştım fanlar calisiyo ekran gelmiyordu yt den çözümlerine baktım ramleri temizleyin felan diyodu temizledim pover tuşuna basiyom hicbirsey olmuyo...
  2. Z

Bilgisayarıma virüs bulaştı

Hayır yani tam olarak uymuyor mesela monitörün ışığı sönmesi lazım normal sohay ekran olarak geliyor hiçbir şey yapamıyom adam la iletişime geçebiliyor daha yeni chatbox adlı bı uygulama açıldı ve bana hi n1gga yazdı para talep ediyo 1701784869 Nasıl yapicam onu bide flash kaçlik olması lazım...
  3. Z

Mawarebytse indirdim ve mavi ekran yedim herhangi hirsey acamiyorum
  4. Z

Dün akşam her zamanki gibi Minecraft oynuyordum ve bı anda oturum sonlandırıldı dedi ekrana 600 dolar değerinde bitcoin atmam istendi atmamam karşında dosyalarımı silcegini söyledi bende atmadım ve şimdi tüm dosyalar silindi içinde önemli bişi yoktu bugün format atmak istedim ve sıfırla tuşuna...
  5. Z

Rgb çalışıyor fan çalışmıyor

bilgisayarıma bilgisayarcı ekran kartım fazla ısındığı için ekran kartının önüne bir rgb fan takmış eve getirdik valo felan yükledim sabah kalktım pc yi açtım fan çalışmadı güç performansını max almıştım birde rgb si çalışıyo fakat fan çalışmıyo psu: xigmatek xpower 500w (fan girişi sata ve data...
  6. Z

i7 870 İşlemcili Bilgisayarıma RX 580 8 GB Alabilir miyim?

rx 580 8gb sapphire serisinden bir ekran kartı alacağım şuanki psum 300w 80+ bronze 8gb ram var bu psu yeterli olurmu birde kule tipi soğutucu alıcam Minecraft valo cs oynuyacağım
  7. Z

apu sisteme sonradan ekran kartı alınır mı?

Hocam teşekkürler bilgilendirmeniz için
  8. Z

rx 5700xt veya rx 6600 uyumlumudur acaba
  9. Z

r5 5600g li bir sistem topladım bu sisteme sonradan ekran kartı alsam r5 5500 ile aynı performansı alırmıyım
  10. Z

i7 870 işlemciye rx 580 gidermi

apu sistem için r5 5600g gidermi 1692534161 intel olarak ne önerebilirsin
  11. Z

apu sistem için r5 5600g gidermi
  12. Z

i7 870 işlemciye rx 580 gidermi psum 80+ 250w bronze anakartımı bilmiyorum şuanki ekran kartım gt 210 bu sisteme yükseltme yapayımmı yoksa sıfırdanmı başlayım
  13. Z

r5 5500 rakibi 2000 tl kademesinde 2. el işlemciler

kou başlığındaki işlemcileri sayabilirmisiniz pc toplamaya karar verdim
  14. Z

11000 TL hazır sistem

hocam sizce tekrar 11k fiyatlarında hazır sistem çıkarmı
  15. Z

11000 TL hazır sistem

Almayı düşünüyodum işten geldim parayı karta attım stok bitti sabah vardı
  16. Z

11000 TL hazır sistem

11000 tl m var hazır sistem 2. el sistem farketmez valoda düşük grafiklerde 250 350 fps arası alsın yeterli
  17. Z

İ7 870 li sistemime rx 580 almak istiyorum olurmu

Baya eski bi sistemim var pc almam veya toplamam için izin vermiyolar bu sistemden devam etmem lazım bende rx 580 almaya karar verdim pc min powerı kaç w bilmiyorum i870 işlemci ile çok fazla düşüş yaşarmı yada pc kaldırabilirmi
Top Bottom