Arama sonuçları: *

1. S

Windows 11 Güç Seçenekleri Planları Sorunu: Sadece Dengeli Mod Var

Teşekkürler Mr.White, Yardımınız için çok teşekkür ederim. Sorunun çözümüne yönelik ek bir soru daha sormak istiyorum: Bilgisayarda orijinal olan, diğer kaybolan performans modlarını (Yüksek Performans, Power saver modları vb.) görüntülemek ve geri getirmek için aynı işlemleri yapmam mı...
  2. S

Windows 11 Güç Seçenekleri Planları Sorunu: Sadece Dengeli Mod Var

Merhaba arkadaşlar, Windows 11 işletim sistemine sahip laptopumda sadece "Dengeli" güç planı seçeneği mevcut. "Yüksek Performans" ve diğer seçenekler görünmüyor. Sorunu çözmek için aşağıdaki adımları denedim ancak sonuç alamadım: CMD'yi yönetici olarak açtım ve şu komutu girdim. powercfg...
  3. S

Bu iki Nike Air Force 1 arasında kaldım yardımcı olurmusunuz?

Ben olsaydım beyaz olanı tercih ederdim. Daha şık gözüküyor.
  4. S

Merhaba, İncelediğimde, keşke o kırmızı Nike logosunu eklemeselerdi diye düşündüm; gerçekten gereksiz bir dokunuş gibi görünüyor. Gerçek hayatta nasıl duracağından emin değilim, ancak ileriye dönük düşündüğümüzde, her ne kadar kaliteli malzemelerden üretilmiş olsa da, beyaz ayakkabılarda...
  5. S

Merhaba, Bana göre, beyaz olan daha estetik bir görünüme sahip. Ayrıca tamamen beyaz olması, birçok kombin olasılığı sunması açısından bir avantaj. Siyah Nike markalı olanın da elbette çeşitli kombin imkanları vardır, ancak göze hitap açısından ben beyazı tercih ederdim.
  6. S

Msi Thin GF63 12VF Intel Core i7 12650H İşlemci - RTX 4060 Ekran Kartı 16GB Ram

Teşekkür ederim. Sorun şu ki yaşadığım yerde güvenilir bir bilgisayarcı yok, Bu konuyu açmamın asıl sebebi de buydu; sizden öneri almaktı.
  7. S

Merhabalar, Bu konularda yeterli bilgiye sahip olmadığımı belirtmek isterim. Donanım konularında tecrübem olmadığı için laptopu kendim açmayı düşünmüyorum.
  8. S

Merhaba, 2023 Kasım ayında ailem bana bu laptopu aldı. (Öğrenciyim ve seyahat etme olasılıklarımdan dolayı laptop tercih ettim.) O zamandan beri laptopun fan temizliği ve termal macun değişimi yapılmadı, bu yüzden sıcaklık değerlerinin arttığını fark ediyorum. Bu konularda çok bilgili değilim...
  9. S

Yardım İnternetsiz mobil oyun önerisi

Hocam seneler önce oynamıştım, güncellemeyle ne oldu ne bitti bilmiyorum. Belki oyun içi can veya para alımları vardır Sierra için. Diğerlerinde reklam hatırlamıyorum.
  10. S

Yardım İnternetsiz mobil oyun önerisi

SIERRA 7 - Tactical Shooting, Age of War, Noblemen: 1896, Stick And Gun. Umarım ilgini çeker.
Top Bottom