Arama sonuçları: *

1. A

visual studio hata aliyorum yardım

yani konsol ekrana cikiyor proqram calisiyor da ayni zamanda bu cikiyor 1703678824 1703678952 terminalde sorun bulunmadi yaziyor uyari bile yok
  2. A

visual studio hata aliyorum yardım

henüz bilgisayar müh 1 sınıf öğrencisiyim yazdığım kod run edince calisiyor ama ayni zamanda böyle bir hata çıkıyor ve sebebini de bulamadım yardımcı olurmusunuz.
  3. A

Öneri samsung s23 vs iphone 14

s23 bataryası ne kadar gider youtuba pek guvenmıyorum çok fark olusabılıyor
  4. A

s23 kaç yıl gıder sorunsuz donmadan kasmadan
  5. A

s23 almayı planlıyorum 14 ile arasında benim ülkemde fiyat olarak 150 birim fln var.14 yerine s23 alsam ne kaybederim?
  6. A

valorant xbox game bar hata

valorantta xbox game barı açtığım zaman 5 10 dak sonra oyun donup kalıyor (yavşlama yox dırek donuyor) ve hiçbirey yapamıyorum.oyunn bie çıkılmıyor lütfen yarımcı olurmusunuz
  7. A

Samsung Galaxy S23 Alınır mı?

Youtubeda gece vakti sokak lambalarını çekerken samsung sarı fln çekiyordu tabii ai da değiştiriyor da gerçeğe daha yakın
  8. A

Bazı kanlllarda karşılaştırmalrda gördüm samsung biraz daha gerçekçi çekiyormuş apple fln ai kullanarak gerçeklikden ziyada güzel olmasına önem veriyormuş
  9. A

Hem ucuzlar değil mi?ben onun için dedim
  10. A

S24ün çıkışına az kaldı s24 çıkınca 23 zannımca ucuzlar o zaman alabilirsiniz.ki s serisi giderek iyileşiyor s24 süper olcaktır
  11. A

S21fe tahmini kaç yıl gider

Yenilenmiş s21fe fln nasıl oluyor?
  12. A

Birde exnos sa eğer gündelik kullanımda kasma felan yapıyormu ve stabilite nasıl
  13. A

Birde hocam exynos gündelik kullanımda kasma felan yaparmı teşekkürler
  14. A

herkese selam exynos alacağım oyun nerdeyse yok sadece gündelik işler için.teşekkürler
Top Bottom