Arama sonuçları: *

• Users: nnten
  • Order by date
  1. N

Derin kedi yaralanması

Sağolun teşekkürler. 1710007673 Aynen acile giderim artık sağol önerin için.
  2. N

Derin kedi yaralanması

yaraya tentürdiyot sürdüm ev kedisi Bende direk evde pansuman yaptım.
  3. N

Derin kedi yaralanması

Arkadaşlar kedim aniden delirdi ve dişiyle ayağımda derin bir yara açtı morarma ve şişme var. kedim 1.5 yıl önce kuduz aşısı olmuştu bir sorun olur mu acaba yada öneriniz var mı?
  4. N

600.700 TL ALTI KULAKLIK

Arkadaşlar 600.700 TL altı önerebileceğiniz kulaklık var mı oyun için
  5. N

Steam indirme sıfırlanıyor

Arkadaşlar steamdan cs go indiriyorum durdurduğum zaman sıfırlanıyor 25 GB indirdim sıfırlandı Steam downloading yerinde cs go'nun dosyaları var ama aynı yerden başlamıyor çözümü bilen var mı?
  6. N

usb 3.0 soketi yerinden çıktı

bende pinler sağlam duruyor sadece siyah parçası kablo ile geliyor usb3.0 kablosu yüzünden sanırım kutuya bol gelmiş olabilir :) teşekkür ederim cevap için
  7. N

usb 3.0 soketi yerinden çıktı

usb 3.0 kablosunu taktıktan sonra tekrar çıkartığım zaman siyah aparat da kablo ile birlikte geliyor pınlarda herhangi bir sorun yok sadece siyah aparat yerinden çıkıyor bir sorun olurmu
  8. N

Anakart USB 3.0 aparatı

Merhaba arkadaşlar, anakartla USB 3.0 kablosunu taktım sonra tekrar çıkarmak istedim ama siyah aparatın da kablo ile geldiğini fark ettim ama pinlerde herhangi bi sıkıntı yok gibi sorun yaşar mıyım
Top Bottom