Arama sonuçları: *

• Users: yigit7
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

TWİTCH NASIL YÜKSELİNİR

Arkadaşlar öncelikle merhaba, benim 18 takipçili bir twitch hesabım var ama benim takipçilerimden nerdeyse hiç kimse izlemiyor ben sadece pro score yayını açınca izliyorlar bunu nasıl devamlılık haline getirebilirim. Yayınlarımda insanları eğlendirmeyi düşünüyorum ve sohbet etmek istiyorum...
  2. Y

AsRock marka anakart alınır mı?

Arkadaşlar elimde ryzen 5 1500x işlemcim var buna anakart alıcam ama hangi marka alıcağımı bilmiyorum tam olarak b450 veya A520 serisi bir anakart istiyorum ASRock ucuza sattığı için ne kadar kaliteli bilemedim
  3. Y

Bütün ryzen stok soğutucular uyumlu mu?

Arkadaşlar benim elimde ryzen 5 1500x var ama stok soğucutu yok ben başka model bir stok soğutucu alsam uyarmı mesala ryzen 5 5500 ün stok soğutucusu
  4. Y

Ön ve Arka ses girişleri çalımıyor

Ön ve Arka ses girişleri çalımıyor kasanın eğer anakartı değiştirirsem bu sorun çözülür mü?
  5. Y

İşlemci önerisi ve anakart önerisi

Amd işlemci ve uyumlu anakart bakıyorum işlemci ikinci el olur şimdiden teşekkürler
  6. Y

ana kart ve işlemci tercihi

anakart olarak sizce hangisini almalıyım a520 b 450 m k gigabayt b450 m k II asus ve işlemci olarakda ryzen 5 5500 almayı düşünüyorum sizce uyumlu olurlar mı hangi anakart daha iyi
  7. Y

Tp-link modem mi Keenetic modem mi

Tp-link Archer C5v şuanda bu modemi kullanıyorum ve türknet 100 mbps internete geçicem sizce bu modem de kalmalımıyım yoksa Keenetic marka N300 mü almam lazım.
Top Bottom