Arama sonuçları: *

• Users: furyfalcon
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

lenovo LAPTOP BİOS TPM 2.0 AYARINI GÖREMEDİM ACİL YARDIM

lenovo THİNKBOOK 15 G3 ACL bir laptobum var amd ryzen 7 5700U işlemcili bios ayarlarında tpm2.0 ayarını göremedim nasıl açabilirim acil yardım
  2. F

Windows 11 oem key için keysfan.com mu yoksa saglamlisans mı ?

Hangisi daha güvenilir arkadaşlar sizce ?
  3. F

Lehimli ram 8gb+ 8gb ram dual channel sayılır mı ?

Merhaba arkadaşlar, amd ryzen 7 5700u işlemcili laptobun 8gbsi anakarta lehimli diğer 8gbsi de normal slotta takılı, bu dual channel sayılır mı sizce ?
  4. F

Kararsızım, sizce hangi laptopu tercih etmeliyim ?

Arkadaşlar, ikisi arasında bir seçim yapacağım, sizce hangisini seçmeliyim ve nedenleriyle birlikte söyleyin. Gündelik kullanım, iş ve okul ağırlıklı kullanacağım. nadiren arada sırada oyun oynarım...
  5. F

Bu sistem için sizce windows 10 mu windows 11 mi ?

Merhaba arkadaşlar 2023 ağustos ayında windows 11'e geçiş yapılabilir mi, sorunlar düzeltidi mi bir bilginiz var mı ? ayrıca şu sistemde windows 11den rahat bir performans alabilir miyim ?, teşekkürler şimdiden...
  6. F

Çözüldü✓ SİZCE EN İYİ EKRAN PANELİ HANGİSİ ? IPS-VA-TN

Arkadaşlar biraz takıntılı birisiyim, tercihimi IPS'den yana kullanacağım ama ışık sızması falan oluyor mu illa ki hepsinde yoksa şansıma mı
  7. F

Çözüldü✓ Intel Core i5 1240P mi Amd Ryzen 5700U mu ? hangisi daha iyi ?

Arkadaşlar, sizce hangisi daha iyi bir işlemci ? Nedenlerini belirterek yazarsanız öğrenmiş oluruz, teşekkürler
  8. F

Çözüldü✓ CPU da çekirdek sayısı mı daha önemli yoksa ghz mi ?

AMD Ryzen 7 5700U 8 çekirdek 1.8 GHZ vs İntel core i7 -1165G7 2.80 GHZ mesela bunlardan hangisi iyidir ?, sebebiyle birlikte yazarsanız bilgilenmiş oluruz, şimdiden teşekkürler dostlar
  9. F

intel core i7-1165g7 mi amd ryzen 7 5700U mu ?

Merhaba, laptop için hangisi daha iyidir ?
  10. F

Çözüldü✓ 3 laptop arasında kaldım, sizce hangisi ?

https://www.epey.com/laptop/karsilastir/786008-828316-875820/lenovo-v15-g2-82kb00cdtx_lenovo-thinkbook-15-g3-21a40036tx01_lenovo-ideapad-3-15-6-inc-82h80361tx/ Merhaba Arkadaşlar, gündelik iş ve okul + arada sırada oyun oynamak için bir laptop alacağım bu 3 laptop arasında kaldım sizce hangisini...
  11. F

Çözüldü✓ Hem iş hem de oyun için 15000-17000 TL bandında Laptop önerileriniz neler ?

Merhaba Arkadaşlar, daha çok gündelik işler, okul ve iş için laptop arıyorum ama oyun tarafından da çok geri kalmak istemiyorum.Arada sırada csgo lol valo tarzı oyunları oynamak istiyorum.Tavsiyelerinize açığım, yardımcı olursanız sevinirim. Sağlıklı günler.
Top Bottom