Arama sonuçları: *

1. Sagokolo

Klavyenin Bazı Tuşları Farklı Karakter Yazıyor

Herpinize yardımlarınız için teffşekkür ediyorum mecbur garantiye yolluyacağım o zaman.
  2. Sagokolo

Bir de şimdi farkettim bozuk olan harfler aynı yerdev. Yani nokta ile v arasındaki açıklık ile ş ile f arasındaki açıklık yada p ile r arasındaki açıklık aynı bir işinize yarar belki.
  3. Sagokolo

Yazılı üzerinden tuşları değiştirmeyi deniyorum lakin olmuyor.
  4. Sagokolo

Klavye için herhangi bir yazılım yüklemedim, Yazı dilinde bir sıkıntı yok yinede teşekkür ederim.
  5. Sagokolo

Öncelikle merhaba, Gamepower Warlock Compact model bir klavyeye sahibim. Klavye bu sabahtan beri düzgün çalışmıyor. Bazı tuşlara basınca 2 harf birden yazıyor. Örnek: (.'ya basınca) v. (p'ye basınca) rp (ş'ye basınca) şf gibi. Farklı klavye denedim ve çalıştı, farklı usb portuna taktım lakin...
  6. Sagokolo

Gammix D10 İle Uyumlu Ram Önerisi

Öncelikle merhabalar. Sistemimde 8 GB Xpg Gammix D10 ram bulunuyor. Lakin oyunlarda Drop yaptığından dolayı bir 8 GB ram daha eklemeyi düşünüyorum. Aynı model ram alamıyacağım çünkü fiyatı normal bir ram e göre cidden pahalı. Önerebileceğiniz ram var mıdır? Ayrıca Xpg Gammix D30 nasıldır...
  7. Sagokolo

Monitör HZ Sorunu

Benim monitörüm 1280x1024 formatında ve eskiden sadece 60 Hz seçeneği vardı. 2004 sürümüne geçince geldi.
  8. Sagokolo

Monitör HZ Sorunu

Birde eskiden 75 Hertz ayarı gözükmüyordu lakin 2004 güncellemesiyle 75 Hertz geldi bi sıkıntı olur mu?
  9. Sagokolo

Monitör HZ Sorunu

Öncelikle merhaba. 3 Gün önce Windows 10 2004 sürümüne temiz kurulumla geçiş yaptım. Lakin Monitörüm 60.000 Hertz olarak gözüküyor, evet cidden 60.000 Hertz. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bu arada sistemimde Rx 570 var ve sürücüler güncel.
  10. Sagokolo

CS:GO İçin Hangi Switch alınmalı ve 500 TL ye kadar klavye önerisi

Benim tercihim ck350 olurdu.
  11. Sagokolo

CS:GO İçin Hangi Switch alınmalı ve 500 TL ye kadar klavye önerisi

Bence Rekabetçi oyunlar için kesinlikle Red Switch alınmalı ayrıca, https://www.itopya.com/cooler-master-ck350-red-switch-mekanik-rgb-tr-gaming-klavye/ Bu klavye bence fiyatına göre gayet kaliteli sadece bi 20 TL arttırman lazım.
  12. Sagokolo

Corsair HS35 ve Spec Delta Uyumluluğu Hakkında

Ben de Corsair HS35 kullanıyorum ilk attığın resimdeki aparatın görevi normalde tek jak olarak gelen kulaklık kablosunu iki jaka dönüştürüyor yani istediğin gibi kullanabilirsin ayrıca anakartın buluınduğu bölgedeki jak girişlerini de kullabilirsin.
  13. Sagokolo

Amd ReLive gözükmüyor

Hayır sadece güncel sürücüyü kurdunuz mu diye sormuştum. Reis tek bi sorun var AMD 2020 Edition da böyle bir arayüz yok :)
  14. Sagokolo

Amd ReLive gözükmüyor

Sürücüyü yüklediniz mi?
  15. Sagokolo

intel core i3 9100f le amd ryzen 1600 arasında çok fark olur mu

Rx570 ve Ryzen 5 1600 AF olmalı benim tercihim. Ayrıca daha ucuz olucaktır.
  16. Sagokolo

HS35 Stereo Alınır mı

Elimde Carbon modeli bulunuyor cidden gayet güzel ses kasılıyor, kendine ait Sanal 7.1 bulunmuyor lakin Windows Sonic ses ile uyumlu sanal 7.1 olarak kullanabiliyorsunuz.
  17. Sagokolo

intel core i3 9100f le amd ryzen 1600 arasında çok fark olur mu

Kesinlikle 1600AF, bende İ3 9100f var ve 4 Core 4 Thread cidden zulüm. Ayrıca o 10 FPS'lik fark yüksek ihtimalle tekli çekirdek kullanan oyunlardır.
  18. Sagokolo

Sistem direk ekran kartını mı kullanır

Direkt olaran ekran kartından alıcaktır eğer almaz ise uygulamaya sağ tıklayıp Yüksek Performanslı Nvidia İşlemcisi ile çalıştır seçeneğini denersiniz.
  19. Sagokolo

TEKNOBIYOTIK GÜVENLI MI?

Gayet güvenlidir ben şuan elimde olan bilgisayarı ve monitör için adaptörü ordan satın almıştım.a
  20. Sagokolo

Oyunlarda kasma hissi

Oyun oynarken arkada açık kalan bir program var ise simge durumuna küçültüp deneyebilirsiniz.
Top Bottom