Arama sonuçları: *

1. N

1500tl Mekanik Hotswap Klavye Önerisi

Merhabalar daha önceden 1000tl bütçe ile konu açtım ama bir sonuca ulaşamadım klavye blue switch ve yazılımı olursa harika olur. 1500TL MAKSİMUM BÜTÇEYİ AŞAMAM
  2. N

Maksimum 1000tl Mekanik Klavye Önerisi 2024

Merhabalar klavyeden falan pek anlayan bir insan değilim. Klavyenin sesi sesiz ama güzel bir sesi olursa güzel olur küçük bir klavye (Galiba 60%) olursa iyi olur.
  3. N

Gece Pazarımda Alınacak Skin Varmı?

Merhabalar hemen konuya geçeyim gece pazarında bunlar geldi ne almalıyım/hangi skinler güzel? Bıçak alma niyetim yok ama clasic`i sevmedim değil aşşağıya envanteride bırakacağım.
  4. N

Valorant yeni battle pass alınır mı??

Merhabalar. Cs2'yi uzun bur süre rafa kaldırdığım için valoranta başladım, bende ağır bir skin sevdası var. Yeni himaye sakinleri çok hoş duruyor almak istiyorum düşüncenizi almak istedim.
  5. N

GALAX SONAR 01 573TL ALINIRMI?

Klasik olarak 2024 yılını bir kulaklık konusu ile başlatmak istiyorum, bütçe 500-600TL bütçeyi aşamam. Rgb benim için önemli değil Jack girişi olursa iyi olur.
  6. N

Steam oyun satabilirmiyim?

Mehabalar bende dont starve together hediyesi var bunu herhangi şekilde satabilirmiyim? Yada para karşılığı takas edebilirmiyim?
  7. N

350-400 TL mouse önerisi

Benim eski everest rahmetli olunca bir mouse konusu açmak istedim. Oyun için alacağım,cs2 vs. için kullanacağım önerileriniz nelerdir?
  8. N

Kapsama ve anakartıma bu çoklayıcı uyarmı?

Merhabalar gigabyte a520m-k V2 anakartım var A-DATA KASA MID TOWER 4XFAN XPG K RGB Siyah Kasamdaki fanlar anakartımdaki pinler az olduğu için bu dönüştürücüyü almaya karar verdim uyumlu müdür...
  9. N

Rx6700xt sıcaklık değeri normalmi?

Rx6700xt kullanıyorum 7 days to die da 1080p ultra ayarlarda 85-83 derece oluyor normalmidir?
  10. N

Sıfır rx580 8gb nasıldır?

Arkadaşıma 11k ya PC topluyoruz. Ryzen 5 3600 ile rx580 8gb düşünüyoruz. Kart sıfır 3500tl bandında. alınır mı?? (Ve üzerine en fazla 250-500tl koyabiliriz)
  11. N

Gencer gaming express kurulum nedemek?

Gencer gaming web sitesinden sistem alıyorum 400tp farkla express kurulum diyor express kurulum ne anlama geliyor?
  12. N

Wifi adaptörü anakartımda sıkıntı çıkarır mı?

Merhabalar Gigabyte A520M-K AMD AM4 DDR4 micro aTX anakart kullanıyorum wifi özelliği olmadığı için kingboss markasının ac1200 modelini alıp kullanacağım bir sorun çıkarırmı acaba?
  13. N

Sistemimi TV ye bağlasam ne olur?

Merhabalar yeni sistem aldım (Rx6700xt Ryzen 5 5600 512gb SSD 16gb 3600mhz ram 650walt psu) ama elimdeki monitörde hdmi girişi yok televizyona bağlarsam bir sıkıntı çıkarmı?
Top Bottom