Arama sonuçları: *

• Users: Beety
  • Order by date
  1. B

Hangi wwe 2023 paketini almalıyım ?

Revel with Wyatt Paketi ben olsam bunu alırdım Bray Wyatt'ın ölümü ile zerre alakası yok ben Wyatt'ı sevdiğim için sizde seviyorsanız yada hiç bilmiyor da olabilirsiniz. Şans verin pakete neticede bu paketler çok önemli değil yani karakter veriyor. Hikayeye katkısı veya başka bir hikaye modu...
  2. B

Gamepass Aldım ama Starfield Kullanılamıyor Hatası

Kimsenin cevap vereceği yoktu bende uzun uğraşlar sonunda microsoft sitesinde yabancı ama gönüllü sadece ingilizce konuşan insalardan oluşan bir yardım sayfasından sorunumu anlatıp çözdüm. Siz de aynı sorunu yaşarsanız yapmanız gereken şey ülke veya bölge ayarlarından Türkiye'yi seçmek pc ye...
  3. B

Gamepass Aldım ama Starfield Kullanılamıyor Hatası

Merhaba Gamepass aldım ama Starfield yükleme ekranında kullanılamıyor diyor. Ayrıca Gamepass aktif mi değil mi o da belli değil. Fifa 22 yükleyecektim kendi uygulamasında bulamadım EA play indirdim ancak öyle yükleyebiliyorum. Yardım edebilecek olan varsa yardımlarını bekliyorum. Baya...
  4. B

Çözüldü✓ Kablolu Kulaklığım Kablosu Yarıldı Ne Yapabilirim?

Şuan bir şey yapamıyorum reis yarın ilk isim dışarıdan yapıştırmak olacak sağolasın.
  5. B

Kablo falan göremedim direkt metal gibi bir şey gözüküyor kablo falan gözükmüyor. O da bana baya bir ilginç gelmişti nerede bunun kablosu dedim ya
  6. B

Güzel tavsiye olabilir yarın bakayım marketlere öyle bir yapıştırıcı alayım. İçine girerse bozabilir bende öyle düşünüyorum. Teşekkürler tavsiyen için. Çözüm olarak kabul edilebilir hatta ilk bunu deneyeceğim ama yinede çözüldü işaretlemeyeceğim şimdilik başka tavsiye varsa duymak için.
  7. B

Resimlerden de görebileceğiniz üzere kablolu kulaklığımın giriş kısmındaki kalın yer yarıldı. İlginç bir şekilde kulaklık çalışmaya devam ediyor ama yarılan kısım koptu kopacak. Aklımda iki fikir var. Bunlardan ilki az bir sıvı yapıştırıcı ile orayı yapıştırmak. Ama ya sıvı yapıştırıcı bozarmı...
Top Bottom