Arama sonuçları: *

1. dolapderelisabri

Ev İnternetine Ne Kadar Ödüyorsunuz ?

Türknet 35 Mbps Download 3 Mbps Upload 76 TL
  2. dolapderelisabri

1.5 TB depolamam var fazla mı ?

Gereksiz değil dostum SSD artık çok büyük önem taşıyor bilgisayarlarda ayrıca ben de 1TB HDD ve 512GB SSD kullanıyorum.
  3. dolapderelisabri

Yardım Windows 10 Dengeli Modunda Yüksek CPU Kullanımı

Teşekkürler dostum, sanırım W/m·K değeri 5 ve üzeri olması gerekiyor yani htk-002'nin değeri 4,5 ve olumsuz yorumlar gördüm, sence almalı mıyım?
  4. dolapderelisabri

Dostum sorun yapsaydı yüksek performansta da o sıcaklığı görürdü diye düşünüyorum ama termal macunu değiştirebilirim bilgisayarcılara güvenmiyorum, yaklaşık 7-8 senedir bilgisayar kullanıyorum ve evdeki bilgisayarların işini ben hallediyorum, şuanki bilgisayarım 2 senelik olduğu için pek...
  5. dolapderelisabri

Testleri yaptım ve sıcaklık değerleri bu şekilde:
  6. dolapderelisabri

Arkadaşlar merhaba, laptopum Dengeli modunda CPU kullanımı %100e çıkıyor ancak diğer modlarda böyle bir sorun yok. Yardımcı olabilecek var mı? Ayrıca fotoğraflardaki ortalama %30luk bellek kullanımı bilgisayar boştayken normal midir? Bilgisayarımın özellikleri imzamda bulunmaktadır.
  7. dolapderelisabri

350 TL bandında ssd önerisi varmı beyler

Çok doğru Hi-Level alınmaz aldırılmaz. Ayrıca 2 gün önce SX6000 Pro 512gb 2100/1500 modelini aldım yaklaşık 2 dakikada açılan laptopum 15-20 saniye civarında açılmaya başladı, tam bir fiyat performans ürünü ek olarak yanında el yapımı heatsink geliyor ne kadar etkili olur bilmiyorum takmadığım...
Top Bottom