Arama sonuçları: *

• Users: Grîmm
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. G

Yardım VDSL Modem Tavsiyesi.

Vdsl modem alacağız, modemimiz var diye belirttik yeni alt yapı geldiği söylendi. Tavsiye edebileceğiniz modem var mıdır bütçemiz 750~1500 arası.
  2. G

Rdr 2'de anlık pixellenme

Rdr 2 oynarken bazen 1 kez bile pixellenme yaşamıyorum ancak bazen de dakikada 1 anlık pixellenip geçiyor, Oyun kapanması, kasması gibi bi durum yok. 6700xt red devil ve r5 5600 var, ısı değerlerinde anormallik yok. Nasıl çözebilirim yaşayıp çözen var mı acaba?
  3. G

Bursa içi optikçi önerisi

Dostlar hemen hiç bir yerde bu konuya değinilmemiş, optikçilerin telefonculardan farkı olmadığını gördüm dün resmen :) biraz daha modern tarafı sanırım sadece... Bursa da gerçekten iyi makul bir optikçi önerebilecek var mıdır?
  4. G

2.el Ekran kartı aldım 2 hafta kullanım ardından bozuldu

2. El kart aldım fb grubunda birisinden, 2-3 hafta içinde bozuldu ekran vermiyor, 1 uzun 3 kısa ötüyor 2 yere götürdüm sorunun kartta olduğunu söylediler. Ekran kartı 3070 Suprim 8000 TL verdim ne yapmamı önerirsiniz? Satıcı tamirciye verelim 500 kârım var o karttan onu veririm max diyor ancak...
  5. G

Ekrana görüntü gelmiyor

Dostlar dün raft oynarken görüntü aniden gitti, ne yaptıysam getiremedim 2 gündür uğraşıyorum yardımcı olabilecek var mı? Bip sesi gelirdi açılırken şuan 1 uzun 3 kısa şeklinde ötüyor ancak ekran kartı yokken takmıştım tek bip ile çalışıyordu kasa söktüm ekran kartındadır diye yine 1 uzun 3 kısa...
  6. G

Router Modem Kullanan var mı??

Uydu net bağlatacağım da Lan çıkışlı router modem önerisi olan var mıdır...
  7. G

NETGIGABIT Kullanan Var mı?

Netgigabit kullanan veya deneyimi olan var mı dostlar? Alt yapı yok maalesef mecbur bu yollara düştük tavsiye eder misiniz... :)
  8. G

Çözüldü✓ Taşınabilir Hard Disk ile Steam oyunu Taşınabilir mi?

Dostlar merhaba, alt yapı sorunundan dolayı internetim yok evimde. Bu yüzden oyun vs indiremiyorum haliyle, Taşınabilir Hard Disk ile steam oyunlarımı başka bilgisayarda indirim kendi bilgisayarıma taşıyabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...
  9. G

İnternet Alt Yapı Sorunu

Dostlar merhaba, 1 buçuk sene önce türk telekoma yaptığım başvuru ile çıktığım bu arayışta hala hiç bir netice elde edemedim. Cimer, btk, türk telekom un kendi hattı sitesi, şikayet var vb her yerden başvuru şikayette bulundum ancak yok oğlu yok, çözüm bulanlar veya önerebilecekler varsa mutlu...
Top Bottom