Arama sonuçları: *

• Users: sKed
  • Order by date
  1. sKed

TOD üzerinden hem F1 hem de canlı TV kanallarını hangi paketten izleyebilirim

Tod paketlerini inceledim fakat paketlerin canlı TV içerip içermediği hakkında bilgi verilmemiş. Kendim için F1 ve ev için ulusal kanalları içeren en ucuz paket hangisi acaba? 1722875073 Yardımcı olabilecek var mı?
  2. sKed

Manuel Olarak RAM Ayarlarını Nasıl Değiştirebilirim?

Yardım edebilecek var mı?
  3. sKed

Manuel olarak bu şekilde 5800mhz'e çıkarabildim. Bu ayarlarda 6000mhz'e aldığımda "dijital imza doğrulama hatası" verdi. Bios pilini çıkarıp tekrar 5800'e aldım. Pcyi zorlayacak bir şey yapmadım ama 5800'de açılmada sıkıntı olmuyor. Voltaj ayarlarıyla oynamam gerekir mi? Sanırsam default olarak...
  4. CORSAIR VENGEANCE 2X16 32GB DDR5 CL36 6000MHZ RAM

CORSAIR VENGEANCE 2X16 32GB DDR5 CL36 6000MHZ RAM

RAMler anakartıma uygun olmadığı için satmak istiyorum. Daha yeni aldım garantisi devam etmektedir. İlan linki: https://www.sahibinden.com/1184885118 Pazarlık payı vardır.
  5. sKed

DDR5 Auto Booster ile 5000mhz'ye sorunsuz çıkmayı başardım. Gecikme değerlerini de düşürdü bu ayar. Fakat EXPO açamıyorum. Anlayamadım.
  6. sKed

Sistemime yeni "CORSAIR 32GB(2x16GB) Vengeance 6000MHz CL36 DDR5" RAM aldım. Fakat bios ayarlarından EXPO'yu açtığım zaman pc açılmıyor. Manuel olarak MHz arttırdığım zaman açabiliyorum ama gecikme değerleri ve diğer bilmediğim değerler eski halinde kalıyor. Hangi manuel ayarları yaparak tam...
  7. sKed

Yeni Aldığım Ramleri 6000mhz Yapınca Windows Başlatılamıyor

Değerler bu şekilde gözüküyor.
  8. sKed

Dediğin gibi yapıp manuel olarak 6000mhz'ye çektim. Pc açılıyor şuan sıkıntı yok. Fakat çektiğim görsellerde göründüğü gibi gecikme değerleri falan sanırım eski halinde duruyor. Bu şekilde sadece frekansı arttırmış oldum sanırım. Boş olan yere yeni bir profil oluştursam aynı sorun yaşanır mı...
  9. sKed

Başka bir konudan Memory Context Restore ve birkaç ayar yaptıktan sonra birinin çözdüğüm öğrendim. Bazı ayarları bulamadım ama bulduğum kadarı ile yapmaya çalıştım. Manuel 5400mhzye arttırdım deneme için. Başta açılmadı bıktığım için telefona daldım. 15dk civarı sonrasında birden ekran geldi pc...
  10. sKed

6000mhz destekliyor. Amd expo destekli bir rammiş benim anakartım expo teknolojiside destekliyor. Expo profilini seçip yine denedim yine açılmadı.
  11. sKed

tamamdır teşekkürler
  12. sKed

Manuel frekansta da xmp kadar verimli olmadığını söylüyorlar.
  13. sKed

Güncelledim. Fakat bir şey soracağım. Ben en son biosu f30 sürümüne güncelledim ve hatırladığım kadarıyla arayüzü değişmemişti. Bugün aldığım ram ve ssdi ile yeni windows yükledim. Yükledikten sonra turuncu temalı bios arayüzüne geçti eskiden sarı temalıydı. Dediğim gibi tam emin değilim son...
  14. sKed

Anakartın sitesinden uyumluluklarını kontrol ettiğimde kendi aldığım rami bulamadım. Yani hiçbir şekilde 6000mhz çalıştıramayacağım sanırım. İade süresini de geçtim napacağım bilemiyorum
  15. sKed

birkaç hafta önce güncelledim f30 sürümüne. Üzerine sadece bir güncelleme çıkmış. Deneyeyim
  16. sKed

2 slotum var. Slotların ikiside dolu yani
  17. sKed

Yeni aldığım ramler defauld ayarlarda çalışıyor bu arada. Sadece 6000mhz de çalıştıramıyorum. 1720997903 bu arada konuyu yanlış açmışım düzeltmeyide bulamadım kusura bakmayın
  18. sKed

Başlıkta bahsettiğim gibi sistemimdeki ramleri 16gb'dan 32gb yüksettim. İki slotlu bir anakartım "GIGABYTE A620M S2H 6400MHz(OC) DDR5" olduğu için 16x16 2 tane "CORSAIR VENGEANCE DDR5" ram aldım. Fakat biostan xmp ayarını yaptıktan sonra yeni ramlerle bilgisayarım açılmıyor. Aynı xmp ayarıyla...
  19. sKed

Böyle Bir Sistem Topladım Ama Teknik Olarak Yardıma İhtiyacım Var.

Anladım çok teşekkürler ilgilendiğiniz için.
  20. sKed

Böyle Bir Sistem Topladım Ama Teknik Olarak Yardıma İhtiyacım Var.

Anladım. Attığınız ramlerin CL değeri kaç acaba göremedim.
Top Bottom