Arama sonuçları: *

• Users: 0ryy
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. 0ryy

Msi Afterburner açılmıyor

pc ye yeni m2ssd mi takıp kurulumumu yaptım ama msiafterburnerı yükleyince acılmadi sil yükle yaptım yine olmuyo silerken geri yüklediğimde ayarlarım kalmasın diyorum yine bişey değişmiyo sadece bu var
  2. 0ryy

M2ssd sabitleme vidası yok

M2ssd takıcam b550anakart kendi sogutucusu var anakartın onu kullanıcam ama sabitlemek icin vida yok hic 2 slot var zatendiger slotu çıkartıp onun vidasını kullansam bisey olurmu
  3. 0ryy

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 için kule tipi soğutcu

r5 5600 işlemci kullanıyorum kendi normal soğutucusunu kullanıyorum ve 80 dereceye falan çıkıyor undervolt yaptığımda 68 e indi ama ne kadarda güç kaybı yok deselerde için rahat etmiyor ve 68 bile fazla önerebileceğiniz bi soğutucu varmı
  4. 0ryy

M.2 Ssd önerisi 1400tl

1400tl ye alınabilecek uygun olabiliyorsa 500gb güzelinden bildiğiniz, önerebileceğiniz bir m.2 ssd var mıdır acaba
  5. 0ryy

Poppy Playtime 3 Fps Değerim Çok Düşük

Amd Ryzen 5 5600 İşlemci Rx 6600 Ekran kartı 8x2 Gb Ram Ben bunu hak edicek ne yaptim (help 😭)
  6. 0ryy

Hangi Kulaklığı Almalıyım?

ikisi arasında kaldım sizce hangisini almalıyım yada sizin "bu kulaklık daha iyi moruq bunlari boşver sen bunu al" diye önerebileceğiniz yine aynı bütçede bir kulaklık varmı...
  7. 0ryy

Steam 10 Dolara Ne Alınır?

Başlıktaki gibi 10 dolarım var bir çekilişten kazanıp hesaba aktardım hazır indirimlerde gelmişken sizce 10 dolara alınabilecek güzel bir oyun var mı birde red dead online nasıl bir şey güzel mi sizce almalı mıyım?
  8. 0ryy

Youtube Yorumlar Kısımı Sağda

Youtubede yorumlar ve açıklama kısmı sağ tarafa geçmiş aşağıdada sadece farklı videolar var normalde açıklama ve yorumlar aşağıda oluyordu başka hesaplarda sorun yok kendi hesabıma girince hep böyle oluyor, bütün ayarları kurcaladım bir şey bulamadım nedenini bilen varmı
  9. 0ryy

Çözüldü✓ M2 ssd önerisi 512gb yada 1tb

Önerebileceğiniz kaliteli fp ürünü m2 ssd varmı 512gb 1tb fark etmez.
  10. 0ryy

Çözüldü✓ Undervolt mu Eco Mode mu

Merhabalar, ben r5 5600 işlemci kullanıyordum oyun oynarken çok ısınıyordu undervolt yaptım gerçektende sıcaklığı düştü sonra eco mode diye bişeyde varmış oda sıcaklık düşürüyormuş ikisinin arasındaki fark ne eco mode mu daha iyi undervolt yapmakmı daha iyi ikisini aynı anda yapsam bişey olurmu...
Top Bottom