Arama sonuçları: *

• Users: thecarlos
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Yeni alınan elektronik sigara boğaz yakıyor.

Arkadaşlar selam. Daha yeni GTX GO 40 ALDIM. Boyutu vs. Güzel ama boğaz yakıyor. Baya boğaz yakıyor yani ilk defa içmiyorum zaten yıllardır anason nargile içiyorum benim bile boğazımı yakıyor. Uzun süre çeksem de cekmesem de. Başka içen arkadaşlarıma da denettim onların ki de yandı. Bazen...
  2. T

Elektronik sigara önerisi

Arkadaşlar selam. Nargile çok severim. Sigara kullanmıyorum. 1500 TL bütçe var. Bu bütçe de düzgün dumanlı, likiti güzel veren az masraflı düzgün bir elektronik sigara arıyorum. Bütçe 1500. Teşekkürler
  3. T

Rtx 4070 super Sistem nasıl?

42.000 TL'ye aldım arkadaşlar. Sizce nasıl? Daha iyisi olur mu?
  4. T

Sapphire RX570 8 GB ile GTX 1650 takaslanır mı?

Sapphire RX570 8 GB ile 1650OC phonix takaslanır mı? Sınıf arkadaşımla takaslayacağım çok anlamıyor. Onun ki Sapphire RX 570 8 GB Nitro. Benimki 1650 tek fan OC phonix. Takaslamalı mıyım? İkimizin kartı da temiz ve 2 yıllık.
  5. T

2.el 27.000 TL sistem önerisi.

Bu sistemi 27.000'a sattım. 1000 TL kullandım. 26.000 kaldı. 2.el bu fiyata gerçekten en güzel sistemi toplamak istiyorum. RGB olması önemli ve içinde sıvı soğutma da olursa tadından yenilmez. İşlemcisi güzel olsun çünkü Valorant oynuyorum. Bilgisayardan anlayanları görelim bakalım hayırlı...
  6. T

Sistem Nasıl? (Satın Aldım)

FSP Hydro K Pro HD2-750 750W Power Supply --- Vento VG07F RGB ATX Kasa --- AGI NVMe M.2 SSD 1TB M.2 3470/3130 MB/s Sapphire Radeon RX 6800 Gaming 256 Bit 16 GB Ekran kartı --- Team Elite Plus Silver 16 GB (2x16 GB) 5600 MHz DDR5 CL46 RAM --- Gigabyte A620M S2H AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart ---...
  7. T

Vento VG07F RGB ATX Kasa Soğutma önerisi

Vento VG07F RGB ATX Kasam var. Sıvı soğutma almak istiyorum. Önerileriniz nelerdir teşekkürler. 1693432129 Bütçe 3 bin ve 240 mm maks O da sığar mı bilmiyorum.
  8. T

FPS değerlerim ve diğer değerler iyi mi?

Arkadaşlar selam Rx6800 + R5 7600x'li bir sistem topladım. RDR2'de her şey ama her şey maksimum. Oyunda yükseltebilen her şeyi fulledim MSAA olsun herşeyi full ve 70 fps ortalama veriyor şuan karlı bölgede yani oyunun başında. Bu değerler iyi mi?
  9. T

Siyah ekranda kaldı bir şey yapamıyorum

Bir eski sürümü kurcaktim driver olarak ama şöyle bir şey oldu driveri sildim şuan ekran siyah köşelerde güvenli mod yazıyor internet falan acilmiyor ve driver yüklenmiyor
  10. T

İade edilmesi ve iade edilmesinin durumu.

Arkadaşlar selam Gençer Gaming'den bir sistem topladım. Sistem alırken güzeldi. Ama sistem geldiğinde Kargo kutusu zarar görmüş, RAM'lar içinde har hur gelmiş. Kutur kutur sallanıyordu. Tek sağlam şey ekran kartı. İşlemci 90 dereceyi geçiyor. Kablolama çok kötü. Kasadan çok aşırı ses geliyor...
  11. T

Film ve Oyun için kulaklık önerisi.

Arkadaşlar selam. 2000 TL bütçem var. Kablosuz oyun oynamak için, video izlemek için, film izlemek için ve mikrofonu güzel bir kulaklık arıyorum yayın açıyorum çünkü. Aklımda SteelSeries Arctis 1 var. Sizce alınır mı? Önerileriniz nelerdir?
  12. T

Rx6800 sistem nasıl?

Bu sistemi aldım arkadaşlar. Kargoya verilecek yarın. Sizce sistem nasıl?
  13. T

Arkadaşlar Sistem Nasıl?

35.000 TL. Bu fiyata en iyi bunu toplayabildim. 4070 falan toplamaya çalışsam diğer ekipmanlar geride kalıyor. Ram 3200 mhz ssd 500'de takılıyor. Ama bu sistemde SSD'de RAM'de çok iyi. Sadece anakart biraz kötü o da birazcık. Sizce nasıl?
  14. T

Hangi Sistemi Almak Daha Mantıklı?

Arkadaşlar selam. https://www.gencergaming.com/otto bu sistemi aldım ve hazırlanıyor yarın kargoya verilecek. Ama tam içime sinmedi alırken çok mükemmel gözüküyordu 1-2 arkadaş alma falan dedi ben de şöyle bir sistem buldum bu alınır mı? https://pckolik.com/pbwp-customization-default/?pid=50863...
  15. T

35 bin TL ye sistem önerisi

Arkadaşlar selam. 35 bin TL bütçem var.0 ve AMD bir sistem istiyorum. Nvidia sadece 3080 veya üstü olursa olsun. Ben şuan bir sistem aldım. Ama çok bilmiyordum. Sistem iyi diyende var kötü diyende var. Çok bir bilgim yok. Sizce resimdeki sistemi bekleyeyim hazırlanma aşamasında. Yoksa iptal edip...
  16. T

Rx6800'lü sistem nasıl?

arkadaşlar bu sistemi aldım. Sizce nasıl alınır mı? Fivem oynuyorum. Hikaye oyunları olarak rdr the last of us ve cyber punk falan oynayacam sonra sürekli olarak fivem. O yüzden böyle sistem aldım.
Top Bottom