Arama sonuçları: *

1. K

yeni kulaklık önerisi

oyun için
  2. K

yeni kulaklık önerisi

yeni kulaklık alacağım ve 3kulaklık arasında kaldım bana artı ve eksileriyle beraber yardımcı olup hangisini almam gerektiği konusunda fikir verebilir misiniz...
  3. K

Asus Klavye Önerisi.

anladım hocam teşekkürler belki çok şey isteyecem ama detaylı inceleme şansınız varsa inceleyebilir misiniz?
  4. K

Asus Klavye Önerisi.

hocam benim attığım klavyeyi mi önerirsiniz yoksa sizin attığınız mı? 1720450878 eger cashback olmasa
  5. K

Asus Klavye Önerisi.

merhaba şuan kullandığım klavyeyi 4yıldır kullanıyorum ve artık bazı tuşlar çalışmıyor algılamıyor bu yüzden yeni klavye arayışına girdim bütçem 3000-3500TL arası marka olarak asus düşünüyorum yardımcı olur musunuz...
  6. K

Öneri Asus Klavye Önerisi Verir Misiniz?

merhaba şuan kullandığım klavyeyi 4yıldır kullanıyorum ve artık bazı tuşlar çalışmıyor algılamıyor bu yüzden yeni klavye arayışına girdim bütçem 3000-3500TL arası marka olarak asus düşünüyorum yardımcı olur musunuz...
  7. K

nemin fazla olması bilgisayara zarar verir mi?

merhabalar malum yaz ayında olduğumuz için havada sıcak olduğu için odamda klima çalıştırıyorum ortamdaki nem miktarı artıyor bu nem bilgisayarıma zarar verir mi?
  8. K

Ram Mhz arttırma nasıl yapılır?

Anladım yardımınız için teşekkürler
  9. K

Mhz arttırma bilgisayara herhangi bir sorun yaratır mı?
  10. K

şuan ram Mhz 2666 olarak kullanıyorum bunu arttırmak zararlı mı? değilse nasıl arttırırım Kullandığım ram: https://www.itopya.com/goodram-8gb-irdm-x-3200mhz-cl16-ddr4-kirmizi-single-kit-ram_u17113 kullandığım anakart: Asus Prime A320M-K AMD
  11. K

70 75 derece ekran kartı sıcaklığı normal mi

hocam ben size söylemeyi unuttum işlemcim ryzen 5 5600x ana kartım asus prime a320m-k
  12. K

teşekkürler hocam yardımınız için
  13. K

anladım hocam yardımın için teşekkürler bu kasa için önerdiğin bir sıvı soğutma var mı? ben pek anlamıyorum
  14. K

tam 1yıl oldu alalı
  15. K

https://www.itopya.com/gamebooster-gb-w002b-650w-80-bronze-usb-30-mesh-argb-gaming-e-atx-kasa_u22872
  16. K

yani sorun çıkarmaz peki daha iyi bir soğutma için ne yapabilirim?
  17. K

Rx 6650xt Dual ekran kartı kullanıyorum oyun oynarken kullanım %100 ve 72derece bu değerler ekran kartına bi zarar verir mi? ve ekran kartı derecesini azaltmak için ne yapabilirim
  18. K

cs 2 face it premium

merhaba face it sitesinde 50tl karşılığında premium alınca görev karşılığı bıçak ve face it puanı veriyor bu doğru mudur? ve güvenilir midir? daha önce alan var mı?
  19. K

cs 2 topluluk sunucusu item düşüyor mu?

CS 2 topluluk sunucusunda CS:GO da olduğu gibi kasa veya item düşüyor mu? yoksa sadece haftalık ödül mü?
  20. K

işlemci önerisiiiiii

şuan kullandığım işlemci ryzen 5 5500 ekran kartım rx 6650xt işlemci değiştirmeyi planlıyorum işlemci önerir misiniz?
Top Bottom