Arama sonuçları: *

1. Ben robot değilim

Bu sistem 144hz monitör kaldırır mı?

https://www.hepsiburada.com/adata-xpg-sx8200-pro-256gb-3500mb-1200mbs-nvme-pcie-m-2-ssd-asx8200pnp-256gt-c-p-HBV00000HYCVS?magaza=Teknobiyotik&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=CjwKCAjw1v_0BRAkEiwALFkj5trLTQUwLrm6LdcUgVKleM1PFA2W265pGEUexYFlteJsWt_Yp3CeRhoCTq8QAvD_BwE aratıp en ucuzunu...
  2. Ben robot değilim

16 Pin ekran kartı kablo bağlama

taktım ok
  3. Ben robot değilim

wpm gold zero 650 watt
  4. Ben robot değilim

overclok felan yapmayacağım pubg felan oynayacağım 1587382279 üste yazdım wpm gold zero 650 watt
  5. Ben robot değilim

sadece oyun oynayacağım
  6. Ben robot değilim

biraz iyiden kastın ne gibi mesela ?
  7. Ben robot değilim

EKRAN KARTINA performans anlamında bir engel teşkil etmiyor ozaman senin demene
  8. Ben robot değilim

sharkon wpm gol zero 650 watt
  9. Ben robot değilim

Öncelikle herkese iyi günler: =2070S TRİO = 2 ADET PCI-E (6+2)=8 PİN KABLOSU !!! Ekran kartımın 2 adet 8 pin bağlantı yeri var toplamda 16 pin resimdeki gibi bir PCI-E kablosunun bir tarafı 8 pin diğer tarafıda 2x(6+2)pin Şu PCI-E kablosundan elimde iki tane var bir kablo 8 pinden 16 pin...
  10. Ben robot değilim

ARGB VE FAN BAĞLANTISI

nerdede?
  11. Ben robot değilim

ARGB VE FAN BAĞLANTISI

kardeş onu kardeş onu belirtim zaten benim dediğim ARGB portu bu açılım adreslenebilir argb demek anakartan rgb kontrol etmekçin vardır RGB ise led veya düz fanlar için
  12. Ben robot değilim

ARGB VE FAN BAĞLANTISI

kasa yerine anakart yazmam gerekiyordu yanlış yazmışım
  13. Ben robot değilim

ARGB VE FAN BAĞLANTISI

Öncelikle herkese iyi günler; SORUM: KASA= PHANTEKS P350X ANAKART=B450 TOMAHAWK MAX Kasamda ARGB desteği yok ve 2 adet RGB desteği var Aldığım ürün; https://www.itopya.com/thermaltake-pure-14-adreslenebilir-argb-3x120mm-fan-kontrolculu-kasa-fani-kiti/ Sorunum; aldığım fan setinde 3 fan var...
  14. Ben robot değilim

RGB Fan ve Kontrolcüler

ben https://www.itopya.com/thermaltake-pure-14-adreslenebilir-argb-3x120mm-fan-kontrolculu-kasa-fani-kiti/ aldım her birinin PWM 4 pin bağlantısınıda yaptım şimdi her fandan 2 şer adet kablo geliyor bu kabloların 1 er adedi 4 pin pwm bağlantısı diğer 2. kablo uzatmalarının ucunda ise 2 taraf...
  15. Ben robot değilim

RGB Fan ve Kontrolcüler

bu konu hakkında bilgilisen bir şey sorcam
  16. Ben robot değilim

SSD den HDD ye işletim sistemi kaydırma

Öncelikle herkese iyi günler; Laptoptun hdd sinde önceden windows 10 yüklüydü ve biz sonra 256 gb ssd aldık ve işletim sistemini ona klonladık. şimdi SSD yi sökeceğim sökmeden önce içinde windows yüklü HDDyi C diski yapmak istiyorum . biosa girip C diskini HDD yapmaya çalışsam yeniden klonlama...
  17. Ben robot değilim

Alınır mı?

kanka yeni 1600 işlemci yeni çıktı ondan 1 sene önceki işlemiler 14 nm
  18. Ben robot değilim

650 W PSU sistemim için yeterlimi

Öncelikle herkese iyi günler; 650 watt bir PSU var bende : Sharkon Wpm gold zero 80 plus gold 650 watt sistemim; =2070s =r5 3600x =250 gb m2ssd =16 gb 3600mhz =b450 tomahawk =1 tb hdd =4x(140mm) fan = ekimpanlar NOT: psu yu önceden aldım daha sistemi kurmadım toplam tdp için bu psu yeterlimidir?
  19. Ben robot değilim

30-40 tl arası termal macun önerisi

Öncelikle herkese iyi günler; İşlemci: r5 3600x İşlemci soğutucu: stok s. 30-40 tl bandında mümkünse en kalıteli macun önerilerinizi bekliyorum. Acil sipariş vermem gerek onun için gereksiz markalar önermesseniz sevinirim Önerileriniz için şimdiden teşşekürler
  20. Ben robot değilim

SSD ile windows yükleme

yani flash dan başka çözüm yokmu diyosun 1586796235 biosa dokunmadan mı aç kapa yapcam
Top Bottom