Arama sonuçları: *

• Users: egecn
  • Order by date
  1. E

13100F 6700 17.5 fiyata alınır mı ?

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i3-13100f-xfx-rx-6700-h610m-h-v2-500gb-m-2-16gb-ram.html sistem benım hosuma gıttı alınır mı bu fıyata
  2. E

İ3 13100F RX 6700 SİSTEM 17.499 TL

bu sistem alınır mı
  3. E

bu sistem alınır mı ?

4060 iyidir ya
  4. E

bu sistem alınır mı ?

galaxlı olanı düşünüyorum
  5. E

bu sistem alınır mı ?

youtubede falanda hiç bi oyun testi vs yok hep normal 5600 var o yüzden sordum eyvallah
  6. E

bu sistem alınır mı ?

bilmediğimden soruyorum 5600 mpk nın ne farkı var normal 5600 den
  7. E

bu sistem alınır mı ?

kasanın yorumlarında işlemci için bi kule tipi soğutucu lazım yazmışlar almalı mıyım peki soğutucu
  8. E

bu sistem alınır mı ?

bütün ekipmanlarım var sadece bilgisayar kaldı bu sistem iyi mi diyorsun birde ramleri ve kasayı değiştirmeyi düşünüyorum
  9. E

bu sistem alınır mı ?

daha 20k yı toplayamadım bı 2.5 daha zorlar baya
  10. E

bu sistem alınır mı ?

çıkmıyor valla reis
  11. E

bu sistem alınır mı ?

gördüm bunu ama galax ekran kartı almak istemedim iyi veya kötü mü bilmiyorum ama bilindik markalardan şaşmak istemedim bende
  12. E

bu sistem alınır mı ?

bende kasa ile ramleri değiştirip almayı düşünüyorum bakalım belki başkaları bu fiyata daha iyi sistemler atarsa onlara da göz gezdiricem sana da hayırlı olsun bu arada
  13. E

bu sistem alınır mı ?

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-5500-rtx-4060-8gb-a520m-a-pro-500gb-ssd-16gb-ram.html çok bütcem yok 19500 20000 arası bu alınır mı veya daha iyi sistemler varsa atar mısınız
  14. E

laptopda hareket bulanıklılığı

bir laptop kullanıcısı olarak oyun oynarken yaşadığım bir sıkıntı var steam epicgames crack vs nerden oyun indirirsem indireyim bütün oyunlarda hareket bulanıklılığı açık oluyor ve kapatamıyorum bu yüzden çoğu oyunda normalden az fps alıyorum çözümü var mıdır?
Top Bottom