Arama sonuçları: *

• Users: oyuncux
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

Ekran kartı yanından ses geliyor

Arkadaşlar,iyi akşamlar PC'yi kullanırken herhangi bir ses yoktu 2 dk kalktım geldim bir anda ekran kartının fanindan ses gelmeye başladı bir sürtünme sesine benziyor ama içinde bir cızırtı seside var fanlar calismiyorken ses yok yani sorun net fanda ne yapmam ile ilgili bilgisi olan yardımcı...
  2. O

İşlemci ekran kartı uyumluluğu

Arkadaşla asus rog stirx serisinden rx 6750 Xt 12 GB ekran kartına ryzen 5 5600. Koydum herhangi bir ağır oyunda işlemci sıcaklığı 82 dereceyi görüyor sağlam bir hava soğutucum olmasına rağmen sizce aynı anakartta işlemci değiştirecek olsam neye geçmeliyim
  3. O

Ekran kartı uyumlu psu

Asus rog strix RX 6750 XT ye uyumlu psu gerekiyor 750 w 80+bronz bir psu aldım fakat yuva sayisi inanılmaz derecede az çıktı iade edecem bana lütfen Max 3k değerinde bir psu önerir misiniz
  4. O

Kasa ve ekran kartı uyumlu PSU

Ya arkadaşlar ben galiba yanlış bir alışveriş yaptım elimde Asus rog strix RX 6750 XT 12gb oc ekran kartı, Rampage castle kasam var ikisinin görüntüsü altta var bana lütfen 2000 lira bandında sertifikalı PSU önerirseniz sevinirim
  5. O

Crossfire sistem farklı ekran kartı mümkün mü

Arkadaşlar elimde şuan iki ekran kartı mevcut biri Asus dual RX 580 oc diğeri ise Asus rog strix RX 6750 XT oc sizce bunlarla cross bir sistem yapabilirmiyim yoksa cross sistem için iki ekran kartında aynı olmak zorunda mı
  6. O

Ekran kartı Dar boğaz sorunu

Arkadaşlar ASUS ROG STRIX Radeon RX 6750 XT OC GAMING 12GB GDDR6 ekran kartına ryzen 5 5500 işlemci Dar boğaz yaparmı, ryzen 5 5600x içinde aynı soru geçerli
Top Bottom