Arama sonuçları: *

• Users: akagoblin
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. akagoblin

Xbox Series S mi Nintendo Switch Oled mi

10K butçem var sizce hangisi alman mantikli olur
  2. akagoblin

Kirmizi CPU ledi yaniyor nasil duzeltebilirim

Selamlar msi pro a620m anakartini kullanıyorum pc acilmiyor debug cpu ledi yaniyor CPU 7500f Rx7600 Panther 32 GB rgb ram 650w deepcoller psu Hatayi hiçbir sey olmadan yasadim
  3. akagoblin

200hz monitörde yesil ghosting sorunu

Casper excalibur 200hz monitöru aldim 200hzi hdmi uzerinden aliyorum mouse vs hizli hareket edince ghostting oluyor nasil duzelir
  4. akagoblin

Öneri Hangisi Sıvı Soğutucu daha iyi sizce

https://amzn.eu/d/eDm6g1j https://www.uzmanlarpc.com/deepcool-le500-sivi-sogutma-le500-marrs?utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.14.7 hangisi daha iyidir
  5. akagoblin

En uygun fiyatlı f/p m2 önerisi

Min 500 GB olursa yeter Anakartım msi a620 pro
  6. akagoblin

Yardım Am5 Soket için Sıvı soğutma lazım

R5 7500f işlemci çok ısındığı için en uygun fiyatlı f/p sıvı soğutma arıyorum
  7. akagoblin

Öneri Uygun fiyata Kasa+Psu

Pc kasası için bütçem kısıtlı 550-600w psulu gaming kasa arıyorum kasa+PSU da olur psu kasaya dahilde olur fiyat ucuz olsun yeter
  8. akagoblin

Ddr5 e şu dönemde geçilir mi

Ddr5 e geçmek mantıklı mı
  9. akagoblin

14.000Tl 2.el Monitörlü Sıvı Soğutmalı ekran kartsız bilgisayar toplama

Selam arkadaşlar arkadaşıma pc toplucam tam 14k bütcesi var sıvı soğutmalı Monitörlü Ekran Kartsız(Kendinin var 3060Ti) sistem toplucam yardımcı olur musunuz Teşekkürler. Parçalar sizde varsa sizden de alırım sorun değil
  10. akagoblin

-18 yaş altı kripto cüzdanı oluşturma

Selamlar dostlar kısaca özetliyorum 18 yaş altı nasıl kripto hesabı açabilirim.Açma isteme nedenim ise Ülkemiz PayPalın yasak olması ve yurt dışında ürün ve özellikle vst gibi yazılımlar satın almak. Teşekür ederim
  11. akagoblin

Gymde sonra mide bulantısı

Selam Arkadaşlar, idmanda sonra yada off dayde aç karnına kardiyodan sonra titreme ve bulantı oluyor. Yağ oranını düşürmek için Clenbuterol,Winstrol,Oxandrolone kullanıyorum kür bitimine yakın başladı küre giren varsa yardımcı olur mu
  12. akagoblin

Gamemardan Rx 7600 alınır mı

Dün gece indirimden 6000tlye rx 7600 aldım mantıklı mı sizce
  13. akagoblin

Rx 7600 ve R5 7600x f/p mantıklı mı?

Dün akşam gamemardan 6000Tlye XFX Rx 7600 aldım 6000tlye değer mi? İşlemci olarak r5 7600x almayı düşünüyorum aynı siteden 6000tlye darboğaz vs olur mu? Teşekür ederim.
Top Bottom