Arama sonuçları: *

1. Q

RTX4000 serisi sistem önerisi

Önerebileceğiniz var mı?
  2. Q

RTX4000 serisi sistem önerisi

Arkadaşlar merhaba, RTX4070 veya daha üstü olacak şekilde bütçenin 70.000 olduğunu göz önünde bulundurursak nasıl bir sistem toplamalıyım?
  3. Q

Yardım 18 yaş altı kripto alabilir mi?

Arkadaşlar merhaba, 17 yaşında kripto alım satımı yapılabilir mi? BtcTurk'den yapabilirsin diyenleri gördüm lakin emin olamadım deneyimli olanlarin fikirlerini bekliyorum.
  4. Q

Philips 55PUS8807 Alınır mı?

Servis konusunda veya başka konularda bir sorun yaşar mıyım ve Philips'e rakip olabilecek bir Tv mi?
  5. Q

Philips 55PUS8807 Alınır mı?

Arkadaşlar PlayStation 5 için Philips 55PUS8807 alınır mı? Kullanan var mı? Alternatif olarak ne alabilirim?
  6. Q

Yardım İ3 10100f İşlemci adobe premier pro için yeterli mi?

Premiere ağırlıklı olarak CPU kullanan bir program. GPU'nun da katkısı var elbette lakin en büyük pay CPU da.
  7. Q

Hocam 3-4 farklı forumda millete yazınca konular birbirine girdi :D Premierde rahat kullanırsınız ekran kartını
  8. Q

Gözle görülür bir darboğaz yaşayacağınızı düşünmüyorum hocam.
  9. Q

Pardon hocam bir anlık dalgınlık ile unuttum kusuruma bakmayın :D Evet o zaman aşırı darboğaz olur.
  10. Q

İşlemciniz nedir?
  11. Q

İşlemci olarak AMD iyi bir seçenek olur. İmkanınız var ise RTX2060 yerine RTX3060 alırsanız sizi hem daha uzun süreli götürür hem de alacağınız AMD işlemci ile darboğaz gibi bir sorununuz olmaz.
  12. Q

AMD ekran kartına geçmenizi tavsiye etmem hiç değilse Adobe programları için. Şu anki ekran kartınız minimum şekilde destekliyor. Çok ağır efektli şeylerde muhtemelen kasma donma vb. şeylerle karşılaşacaksınız.
  13. Q

GPU ve İşlemciniz 2023 serisini minimumda karşılıyor. Aşırı rahat kullanamazsınız lakin idare edecek şekilde kullanabilirsiniz diye düşünüyorum
  14. Q

Premiere Pro'nun hangi sürümünü kullanıyorsunuz?
  15. Q

PS5 Hala alınır mı ?

Her şey olabilir :D Teşekkürler bilgi için
  16. Q

PS5 Hala alınır mı ?

Hem o var hem de yazılım desteği kesilirse vs diye tereddütteyim
  17. Q

PS5 Hala alınır mı ?

Arkadaşlar merhaba, PS5 almayı düşünüyorum lakin Sony'nin TR'den çekilme mevzusu falan vardı bir ara (güncel durumu bilmiyorum). Ondan dolayı tereddütteyim. Fikirleriniz nedir? Alınır diyen arkadaşlar bir de 4K 120Hz fiyatı çok uçuk olmayan TV önerisinde bulunabilir mi?
  18. Q

Her isteyen tasdikname alabilir mi?

Bugün müdür yardımcısına gittim ve tasdikname veremeyeceğini söyledi maalesef
  19. Q

Her isteyen tasdikname alabilir mi?

Arkadaşlar merhaba, biliyorsunuz ki MEB yeni yayınladığı düzenlemesiyle örgün eğitimden açık liseye geçişleri kaldırdı. Lakin halk eğitim merkezini arayıp sorduğumda tasdiknameyi alıp yine de kayıt yaptırabileceğimi söyledi. Bu tasdiknameyi her isteyen alabiliyor mu? 1 sene devamsızlıktan dolayı...
  20. Q

ekran kartı boşta 50 - 53 derece arasında

Sıcaklık değerleriniz gayet normal, panik yapacak bir durum yok. Gerek havanın sıcak olması, gerek oyun içerisinde yorulmasından kaynaklı ısınmasından dolayı bu sıcaklıklar gayet normal. Hele ki kasa iyi bir hava akışı sağlayamıyorsa bu değerleriniz son derece iyi. Full yükte 80 dereceleri...
Top Bottom