Arama sonuçları: *

• Users: Halil47
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

ekranın sağ üstünden en alta mavi yeşil karışımı bi çizgi var

arkadaşlar Asus 27" Rog Strix XG27AQV 170Hz(OC) 1ms(GtG) HDR10 WQHD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör alalı 1 ay olduilk taktığımda sağ üstten en alta bi çizgi yeşil mavi karışımı vardı sonra gitti 1 ay sonra tekrar çıktı başka monitörde olmuyor kabloda da sıkıntı yok nedeni nedir
  2. H

Ekran kartı dikey taktım ama fps çok düştü

arkadaşlar elimde rtx4070 var ve ben dikep aparat aldım taktım ama 200-250fps aldığım oynlarda 15-40 fps almaya başladım ve ekran kartı fanları dönmüyor en fazla 53 derece oldu bunu naasıl çözebilirim
  3. H

Ekran kartı dik takma

arkadaşlar meraba ben ekran kartımı dik takmak istiyorum ve holder yani uzatma kablosu alacağım ve PCIe 3.0 PCIe 4.0 arasında bir fark olurmu öneriniz nedir aralarında baya bi fiyat farkı var
  4. H

sıvı soğutma var ama ısınıyor

iyi günler elimde gamebooster 240mm sıvı soğutma var henüz yeni aldım ve taktım ama işlemci boşta 65 yük altında 100 derece oluyor ve bu normal değil sorun nerede bilmiyorum yardımcı olursanız
  5. H

Frisby Panda FC-9405G

merhaba elimde Frisby Panda FC-9405G kasa modeli var ve üst kısma 360mm sıvı soğutma takmak istedim ama kasa destekliyormu bilmiyorum üst kısım baştan sona36cm yardımcı olurmusunuz
  6. H

Frisby Panda FC-9405G

arkadaşlar iyi günler elimde Frisby Panda FC-9405G kasa var ve üst kısma sıvı soğutma takmak istiyorum 360mm sığarmı acaba yardımcı olurmsunuz sığar gibi duruyor ama genede emin olmak istedim
  7. H

WEBCAM DE ÇİZGİLER ÇIKIYOR

Arkadaşlar ben yaklaşık 1.5senedir bir webcam kullanıyorum kaliteli bi webcam yayın açtığım esnada birden dondu ve her şey yeşil oldu sonra çıkarıp tekrar taktım görüntü düzeldi ama dk başı görüntüde çizgiler çıkıp duruyor sizce neyden kaynaklı veya çözülebilirmi
  8. H

i3 10100f işlemci rtx2060 a uyarmı

arkadaşlar i3 10100f işlemci rtx 2060 a uyarmı performası nasıl olur yayın yapınca kasma sorunu yaşarmıyım
  9. H

ALİEXPRESS VİTES ALINIRMI

ARKADAŞLAR BENDE G29 VAR VİTES ALMAK İSTİYORUM LOGİTECHİN VİTESİ HOŞUMA GİTMİYOR SİZCE ALİEXPRESSTEKİ VİTES ALINIRMI...
  10. H

aliexpress H vites kullanan varmı

arkadaşlar ben g29 için vites almayı düşünüyorum da logitechin ki pek hoşuma gitmiyor oyuncak gibi böyle aliexpresste güzel varda aranızda kullanan varmı yardımcı olursanız sevinirim
  11. H

300 TL Bütçeye KULAKLIK Önerir misiniz?

ARKADAŞLAR 200TL İLA 300TL ARASI OYUNCU KULAKLIĞI ALCAM AMA KARARSIZ KALDIM SİZCE HANGİSİ 1:GHOST SHARK7 2:GAMEPOWER MEI RGB 3:GamePower Mihawk 4:Rampage R36 DROP
  12. H

G29 İkinci El 850 TL İyi mi?

ÜZERİNDEN LOGİTECH G29 +VİTES +STAND STAN BİRİ VAR SIFIR ÜRÜN GARANTİLİ DİYO FİTAYI 850TL SİZCE ALINIRMI GÜVENLİMİ
Top Bottom