Arama sonuçları: *

1. Ö

gjgj

Zaten az önce konuştum tamam bakalım dedi sesimden sinirli olduğumu anlayınca şuna getirdi işine geliyosa 50 yoksa yok dedi sanki ben deli gibi kendi kendime kızdım usta ben Dslam kapatmalarını söyleyince yapma zorunlulukları varmı acaba 1724000673 çokta sıkıntı olmuyo öylemi, çok olmuyosa iyi
  2. Ö

gjgj

vdsl alıyorum ethernet yada wifi arasında çok fark olmuyor bende benim altyapı desteklediği buda türknetin bukardar verebiliriz dediği buda wifi den aldıgım şimdi akşam bide evde tv telefon falan pc kullanılıyo şuan normalde 47 falan alıyom sorun o değil, az önce konuştum ilk böyle yardımcı...
  3. Ö

gjgj

Ya usta ben nefret ettim biz bunu yaşmak zorunda değiliz ya evine düzgün internet bağlatan sırat köprüsü geçmiş gibi anlatıyor
  4. Ö

gjgj

gjvggvg
  5. Ö

3060 Ekran kartı kullanımı düşük olması

malesef yazılan herşeyi yaptım kart artık % 60 geçmiyo sadece stabil hale geldi ama zaten ordada çözülmemiş tam olarak
  6. Ö

3060 Ekran kartı kullanımı düşük olması

Arkadaşlar umarım anlayan birileri vardır, görsellerde göreceğiniz gibi PUBG oynarken ekran kartımın kullanımı %95'lere geldiğinde FPS 200'lere geliyor ama sebebsizce ekran kartı kullanımı düşünce FPS 110'lara kadar düşürüyor ben grafikleri falan yükselteceğim ama daha spesifik bilgisi olan var...
  7. Ö

Yardım POWER BOOST VK-P1882B / power boost 650w 80 psu'dan gelen ses

Sorunun ne olduğunu anlaya bilsem ona göre hareket edicem. Ama dediğin gibi her türlü ya iade edicem yada başka PSU alcam o kesin
  8. Ö

Yardım POWER BOOST VK-P1882B / power boost 650w 80 psu'dan gelen ses

Arkadaşlar daha 2 hafta oldu VATAN'dan sistem alalı diğer parçaları topladım, klavye vs. kasayı çalıştırdım bu 2. gün videoya ekliyeceğim ses gelmeye başladı sabah, ben ekran kartını falan dinledim ama kesin PSU' da tam olarak sorunu anlayabilen varmı acaba Not: Ben sistemin bütün parçalarını...
Top Bottom