Arama sonuçları: *

1. 1

Yardım Minecraft Internal Exception Hatası

Arkadaslarimda maalesef orjinal minecraft yok o yuzden essential mod kuramadik
  2. 1

Sadece 2 kisi kullaniyoruz. Aternos.
  3. 1

Yardım internet çok yavaş ( siz de nasıl?)

Bu sorunu bende yaşıyorum ama sebebi hakkında bir fikrim yok.
  4. 1

Arkadaşlarımla modlu minecraft oynuyorduk. İlk iki gün sıkıntı yoktu, üçüncü günde pingim yükseldi ve ekteki hatayı vermeye başladı. İnternetimde sıkıntı yok sadece minecraftta böyle oluyor.
  5. 1

Çözüldü✓ Tanımlanamayan Ağ Hatası

İki gün önceye kadar hiç bir sıkıntı yoktu ama dün akşam internet "Tanımlanamayan Ağ" hatası veriyordu. Düzelir diye uğraşmadım ama bugün yine aynı hatayı veriyor. -Ethernet ile bağlanıyorum -Wifi'da sıkıntı yok -Kabloda sıkıntı yok
  6. 1

Cities Skylines 2 Açılmıyor

Attım bozulmadı bu sefer 😁
  7. 1

Hocam sanırsam Xbox Game Pass'den indirdiğim için bu klasörlerin hiç biri yok bende. Sadece LocalLow'da şöyle bir şey buldum. 1714585023 Çözümü buldum: C:\User\AppData\LocalLow\Colossal Order\Cities Skylines 2 klasöründe ModsData ve ModsSettings içindekileri silip oyunu yüklü olan klasörden...
  8. 1

Oyuna girmeden modları silebilirmiyimki?
  9. 1

Denedim, ama işe yaramadı hatta oyunu silip yüklemeyi de denedim. 1714582299 Hocam sanırsam mod indirmiştim ondan kaynaklı oluyor olabilirmi?
  10. 1

İşe yaramıyor.
  11. 1

Oyunu açtığımda siyah ekran geliyor birkaç saniye sonra ise oyun hiçbir hata vermeden kapanıyor, ne yapmalıyım? Bu arada oyunu Xbox Game Pass'den indirdim.
Top Bottom