Arama sonuçları: *

1. Z

Tron v3 almayı düşünüyorum

https://pckolik.com/urun/tron-v3-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-3070ti/ Arkadaşlar bu sistemi almayı düşünüyorum kullanan biri var mı ve öneride bulunabilir misiniz. Mld 1tb ssd seçip 20.466'ya alacağım. Bir de bu sistemin yanına 144hz bir monitör önerir misiniz.
  2. Z

Bu oyunlar için pc..

Arkadaşlar lol,valorant,cs 2 gibi oyunlarda beni uzun yıllar götürecek iyi fps alabileceğim bir sistem arıyorum ucuz çaplı. Yanına da 144 hz 24 inç bir monitör alacağım. Bütçem her şey dahil 24k
  3. Z

Ucuz Çaplı Pc Önerisi

Arkadaşlar lol,valorant,cs 2 gibi oyunlarda beni uzun yıllar götürecek iyi fps alabileceğim bir sistem arıyorum ucuz çaplı. Yanına da 144 hz 24 inç bir monitör alacağım. Bütçem her şey dahil 24k
  4. Z

Sinerji Future alınır mı

Arkadaşlar Sinerjinin bu sistemini almayı düşünüyorum alan var mı veya öneriniz var mı. Bütçem max 30k
  5. Z

Bu sistemi almayı düşünüyorum

Ekran kartı hariç diğer bileşenler kötü değil mi bu sistemde
  6. Z

6800li sistemler de gördüm ama hayatımda hiç amd ekran kartı kullanmadım bazıları da sorunları olduğunu söylüyor driver ve oyun sorunları. Bu yüzden sıcak bakmıyorum pek
  7. Z

Evet aynı sistemler zaten tek farkı ram diye biliyorum
  8. Z

Sistem önerilerine de açığım , oyun oynamak amacıyla alacağım. Piyasadaki oyunları kaliteli bir şekilde oynayacağım ve uzun süre beni götürebilecek bir sistem biliyorsan önerebilirsin bütçem 30k
  9. Z

Gördüm fakat 10 gün sonra çıkacağını söyledi ve ddr5 olmayacak galiba
  10. Z

Merhaba arkadaşlar Bu sistemi almayı düşünüyorum sizce alınır mı veya önerebileceğiniz bundan iyi sistem var mı yardımcı olur musunuz. Bütçem 30k
  11. Z

Oyun sistemi önerisi

İşlemciyi yükselteceğim ve işlemci için soğutma önerin var mı
  12. Z

Oyun sistemi önerisi

İşlemci intel yerine amd daha iyi olmaz mı?
  13. Z

Oyun sistemi önerisi

Arkadaşlar beni yıllarca götürebilecek ve bütün oyunları kaliteli grafiklerle oynayabileceğim bir sistem istiyorum. Ekran kartının amd veya nvidia olması önemli değil mantıklı bir sistem istiyorum. Monitör ve klavye de alacağım için sisteme sadece max. 30k bütçe ayırabilirim. Teşekkürler
  14. Z

Çözüldü✓ Oyun sistemi önerileri

Arkadaşlar piyasadaki bütün oyunları ve ilerde çıkacak oyunları akıcı ve güzel grafiklerle kasmadan oynayabileceğim bir sistem istiyorum. Şuanki pc bileşenleri hakkında çok bir bilgim yok uzun süredir aynı sistemi kullanıyorum. Bütçem 30k(biraz aşabilirim). Bir isteğim de 8gb değil de 12+ gb...
Top Bottom