Arama sonuçları: *

1. P

İnstagram reels gönderimini engellemek mümkün mü?

Gerek arkadaşlarım gerek kuzenlerim ve diğer yakınlarım Allah ne verdiyse reels atıyor ve bu durumdan çok sıkıldım. Bide izlemeyince trip atıyorlar onları da kırmamak için reels istemediğimi söyleyemiyorum. Yok mu reels gönderimini engellemenin bir yolu?
  2. P

Counter-Strike 1.6 (CS:1.6) tam ekranda 60FPS'i geçmiyor

hocam çok sağolun günlerdir uğraşıyordum
  3. P

Çözüldü✓ Fiverr Müşterilerinin Gönderdiği Mesajlar

ozaman şu şekilde bildiriyorum
  4. P

sonrada böyle bir sayfa geliyor
  5. P

https://fiverr%2Eorder840961%2Ecom/order/72549009
  6. P

hocam linke tıklayınca böyle biryer geliyor o yüzden güvenilir mi değil mi bilemedim ayrıca normal bir ödeme nasıl yapılır hiç bilmiyorum fiverr kariyerim hep dolandırıcılarla uğraşmakla geçti
  7. P

"Ürününüz 'videolarınız için doğa fotoğrafçılığı' web sitemizin bir kullanıcısı tarafından satın alındı, yeni siparişler için dolandırıcılığı önlemek ve alıcı ile iletişimi kolaylaştırmak amacıyla manuel bir bildirim sistemi test ettiğimizi lütfen unutmayın. Ödeme Yöntemi: MasterCard Ürün...
  8. P

Arkadaşlar bu sıralar Fiverr de doğa fotoğrafcılığı yapıyorum ve 2 müşteri bana şu tarz bir mesaj atıp altına link bırakmış. Daha önce hiç satış yapmadığım için ne yapmam gerektiği hakkında hiçbir şey bilmiyorum lütfen bilen biri bana yardımcı olabilir mi?
  9. P

Hangi PS5 alınır öneri

Arkadaşlar PS5 almak istiyorum ama hangi ps5 in iyi olduğunu bilmiyorum lütfen bilen biri bana danışabilir mi slim cd pro falan hangisini önerirsiniz
  10. P

SteelSeries Arctis Nova 3 mikrofon sıkıntısı

evet bu gidişle öyle olcak gibi görünüyor zaten.
  11. P

SteelSeries Arctis Nova 3 mikrofon sıkıntısı

Yaklaşık 3 hafta önce SteelSeries Arctis Nova 3 aldım ve bir miktar zaman sonra mikrofon arıza yapmaya başladı. Mikrofon testinde ses çok bozuk geliyor ve çıkar tak yapmadan düzelmiyor. Heryerde çözüm aradım ama sanırım bu sorunu yaşayan tek benim. USB portunu değiştirmekten SteelSeries GG silip...
  12. P

Yardım CS2 Çikti Ama Gelmedi Bana

Tamam geldi bugün
  13. P

Yardım CS2 Çikti Ama Gelmedi Bana

bende seçkin var ama parayla almadım banada gelirmi
  14. P

Cs2 Bana gelmedi yardım

benim seçkin hesabım var ama steame 5 dolar falan yatırmadım bana gelirmi
  15. P

Çözüldü✓ PCkolik güvenilir mi

5 günde falan 1694094345 Aldım bile sağolun
  16. P

Knk bilgisayarı açtım sorunsuz şekilde çalışıyor haberin olsun
  17. P

RTX 3060ti mi 4060 ti mi

Bilgisayarı aldım içinde 4060ti var çok geç 1693558493 Ya neyse işte 3bin serisinin bir kartı 12gb artık 3050 mi 3050ti mi 3060mi bilmiyorum ama birtanesi 12gb işte
  18. P

Dostum bilgisayar elime geldi fakat henüz açmadım pazar günü veya pazartesi ben seni yine bilgilendiricem
  19. P

RTX 3060ti mi 4060 ti mi

Ya neyse işte 3070ti falan da olabilir ama 12 GB
  20. P

RTX 3060ti mi 4060 ti mi

Yok 3060ti 12 4060ti 8gb onu dedim 1693478901 Hayır yani 3060ti 12 4060ti 8gb onu diyorum
Top Bottom