Arama sonuçları: *

• Users: DarkNest
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. DarkNest

Beni Banlayın ** sıkıldım

Beni BANLAYIN ** 1696264308 banlayın beni amq 1696264314 Aaa 1696264321 Banlaaaaayııın 1696264363 Amq burdan sıkıldım banlaında kurtulayım aqqq
  2. DarkNest

| REHBER | Windows 11 Çubuğu ve menüsü Lagı düzeltme

Herkese selam Arkadaşlar Ben Emre Bu gün sizlere windows 11 göre çubuğu ve başlat menüsüne tıkşayınca oluşan kasmayı yaşayanlar hoşgeldiniz size ne yapıcağınızı anlatıcağım 1- Ayarlara girin Ayarlarda arama kısmına saydamlık efektleri yazın saydamlık efektlerini kapayın 2- Onedriveyi kaldırın...
  3. DarkNest

Yanlışıkla Telefonda Küfür Ettim

Arkadaşlar çok sinirlenmiştim baya bi güzel küfür ettim ama telefonla yanlışıkla annemi aramışım whatsaptan ettiğim küfürde senin ben a***** koyim ve daha çoğu annem ne diyorsun sen dedi sonra yok bir şey diyip kapadım napıcam lan ben @stereohearts @James Gg @WörWind @SECTOSS @Yusufx
  4. DarkNest

Roblox bloxstrap güvenilir mi?

Arkadaşlar roblox fps unclocker ve shader tarzında olduğu için yükleyiyeceğim bloxstrap güvenlimi https://github.com/pizzaboxer/bloxstrap
  5. DarkNest

Yardım Acer Nitro 5 Laptopum Kaç TL eder

Arkadaşlar benim acer nitro 5 laptopum özelliklerini aşağıya yazıyorım satmıyorum sadece fiyat önerisi istiyorum LAPTOP ADI:Acer Nitro 5 AN515-43 Ekran Kartı Rx 560X dahili Vega 8 İşlemci: Ryzen 5 3350H 8x2 dual channel ram ne kadar eder @SnareEcho @WörWind @SECTOSS @stereohearts @NightWish2434
  6. DarkNest

Çözüldü✓ Google hesabımdaki Asus Cihaz

Arkadaşlar hesabıma giriş yaparken bu gördüğüm şeyi görünce kafamın üzerinden kaynar sular döküldü yanlışmı gösteriyor ben iphone kullanıyorum @Prmy @Halsiz @Kang-Ji Sae Yeong @Realhas the Great@Windows 10 Aşığıyım @SucukEkmek @Repaer@Marshal @Cihangir
  7. DarkNest

Yardım BitDefenter Total Security VS Kaspersky

Arkadaşlar bitdefenter daha iyi koruyor diye bir şey okudum en iyisi bitdefenter olmuş hangisi daha iyidir @Kang-Ji Sae Yeong @Carl-S
  8. DarkNest

Arkadaşlar Koyduğum fotoraflardaki minecraft texture pack hangisi

Fotoğraflar şöyle
  9. DarkNest

Öneri Acer Nitro 5 Laptopum Kaç TL eder

Arkadaşlar benim acer nitro 5 laptopum özelliklerini aşağıya yazıyorım satmıyorum sadece fiyat önerisi istiyorum LAPTOP ADI:Acer Nitro 5 AN515-43 Ekran Kartı Rx 560X dahili Vega 8 İşlemci: Ryzen 5 3350H 8x2 dual channel ram ne kadar eder
  10. DarkNest

Windows 11 kilit ekranım eski kilit ekranım oldu

Arkadaşlar microsoft storeden haraketli walpapper uygulaması indirdim sonra haraketli arka planı kilit ekranına uygulayı seçtim ama olmadı kilit ekranım ise bundan bir önce kilit ekranım oldu şuan çok takmıyorum ama sizce neden oldu @Windows 10 Aşığıyım @Kang-Ji Sae Yeong
  11. DarkNest

1,5 Yıllık arkadaşıma küstüm

Arkadaşlar benim sınıftan bir arkadaşım var ilk arkadaşım o sınıfta onla bir küsme yaşadık 1-2 ay önce şimdi hepsini anlatıyorum biz gece saat 10 da oyun oynuyorduk sonra ben dedimki gel mc girelim dedim oda tmm dedi ama hexsit diye bişey var mc de 100 mod oluyor içinde indircen sende onu sonra...
  12. DarkNest

PlayStation Dualshock 5 Sağa bastığımda bazen sola kendi kendine basıyor

Arkadaşlar sıkıntımı size ilettim ne yapmam lazım ana menüde de bu sorun devam ediyor canım çok sıkıldı bu olaydan 1692793898 İşaretlediğim kısımda sola yaptığımda bazen kendi kendine sağa kayıyor
  13. DarkNest

Gta San Andreas nerden oynayabilirim

Arkadaşlar Çok gta san Andreas oynamak istiyorum öyle böyle çok merak ediyorum çoğu kişi nostalji diyor nerden bulabilirm steamden hediye edicek edebilir heeeee 😅😅
  14. DarkNest

Rx 560X Ryzen 5 3350H Gta4 kaç fps alır

Arkadaşlar sistemim zaten yazdım kaç fps alırım.
  15. DarkNest

Technopat Sosyal Vs Donanım Arşivi Sosyal

Bugün Technopat Sosyal ve Donanım Arşivi Sosyalı karşılaştırıcam 1- Donanım arşivinde Bulduğum 1 sıkıntı var beğenmedim emojisi atamadığım için üzgün emojisi atıyorum ama technopat te beğenmedim var 2-Donanım Arşivi baya hızlı arayüzü vs 3-konu çeşitleri technopate göre az 4- Neden donanım...
  16. DarkNest

Roblox Optimizasyonu kötümüdür?

Arkadaşlar çoğu kişi robloxun optimizasyonu kötü diyor bir oyunda robloxda 200 fps alıyorum 1 oyunda 60 fps neden sistemimde kötü değil. Sistemim: Ryzen 5 3350H İ5 9300H muadili Rx 560X GTX 1050Ti veya GTX 1060 Muadili 16 GB ram Windows 11
Top Bottom