Arama sonuçları: *

• Users: ShunX
  • Order by date
  1. S

Yardım 2. monitöre ekran gelmiyor

2. monitörü kullanıyordum sıkıntısız bir şekilde bir kaç saat açık kaldı pc geldiğimde ana ekran kararmıştır yan monitör çalışıyordu ama ekran feci kasıyordu daha sonra kapatıp açtım görüntü gelmemeye başladı sadece 1 tane ekran verebiliyorum ikisini aynı anda bağladığım zaman ana monitörüm...
  2. S

internete bağlanamıyorum

Wifi adaptörü kullanıyorum anteni kırıldığı için yeni bir tane aldım. Bu marka adaptöre geçtim fakat bilgisayara bağlayınca wifi adaptörü olarak algılamıyor ne yapmam gerekiyor.
  3. S

OBS BOZUK VİDEO DÜZELTME

Merhabalar obsden kayıt aldım ama aldığım kayıt bozuk videonun bir kısmı normal diğer kısmında video kasıyor nasıl düzeltebilirim.
  4. S

Mavi Ekran Düzenli mavi ekran yiyorum

bumudur
  5. S

2 tane ssd var biri sata ssd diğeri m2 ssd m2 problem çıkartıyor
  6. S

saatte ve tarihte sıkıntı yok
  7. S

Nasıl yapacağıma dair bir kaynak varmı
  8. S

hdd kullanmıyorum ssd kullanıyorum fark eder mi?
  9. S

Arkadaşlar düzenli olarak mavi ekran yiyorum ve bilgisayarı açarken bios ayarlarından açmam gerekiyor yoksa bu hatayı alıyorum.
  10. S

Öneri Mikrofonum için stand

Arkadaşlar elimde Rampage RA-MP65 mikrofon var. Mikrofon ile uyumlu stand almak istiyorum masaya sabitlemeli. Bu mikrofon ile uyumlu kullanabileceğim stand öneriniz varmı. Bütçe 200-300₺ arası.
  11. S

Öneri 2000 TL altı kulak üstü kulaklık önerisi

Arkadaşlar bütçem 2000 TL mikrofonu güzel bir kulak üstü arıyorum önerilerinizi bekliyorum.
  12. S

Öneri Ryzen 7 7800X3D vs Ryzen 9 7900X

Arkadaşlar sadece oyun oynayacağım aralarında 500₺ gibi bir fark var sizce hangisini tercih etmeliyim dediğim gibi sadece oyun odaklı alıcam. Ryzen 7 7800X3D [13.000₺] Ryzen 9 7900X [12.500₺]
  13. S

Rx 6900 Xt vs RTX 4070

çok oyun odaklı bir bilgisayar düşünmüyorum render odaklı olucak saf güç daha önemli sanki
  14. S

Rx 6900 Xt vs RTX 4070

Aşağı yukarı aynı fiyat bandındalar. Hangi karttan daha çok performans alırım ? İleriye dönük siz hangisini tercih edersiniz ?
  15. S

37.000₺ Sistem Önerisi

İşlemci - AMD Ryzen 7600x İşlemci Soğutucu - SilverStone SST-AR12 Anakart - MSİ Pro A620M Ekran Kartı - Gainward GeForce RTX 4070 Ghost Ram - Corsair Vengeance 2x16(32gb) 6000mhz Ssd - MLD M500 1TB 7000/4700 Okuma Yazma Kasa - BitFenix Apollo PSU - Zalman ZM700 700W Ürünlerin fiyatları...
  16. S

Öneri Radeon RX 6750 XT vs GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 16G

Ryzen 5 7600X İşlemci var bu iki kart arasında kaldım. Bu kartlar işlemcimle darboğaz yaparmı ? (Pek sanmıyorum ama sormak istedim) Aralarında ciddi bir fiyat farkı var...
  17. S

Öneri Kaliteli Mikrofon Önerisi.

Herhangi bir önerin varmı mikrofonla ilgili ? Desteğin için teşekkürler :)
  18. S

Öneri Kaliteli Mikrofon Önerisi.

Kafamda 4 adet mikrofon var bütçe olarakta çok fazla üstüne çıkamam. HyperX Solocast Razer Seiren X HyperX QuadCast Razer Seiren Elite Bu mikrofonlar arasında hangisini tercih ederdiniz. Solocast ve Seiren X tam olarak bütçeme uygun ama pişman olursun diyorsanız Quadcast ve Seiren Elite...
  19. S

Çözüldü✓ Vitessiz ets2 oynanır mı?

Dediğin gibi bir yol var haklısın; ama ben oyunu daha gerçekçi oynamayı seviyorum. Benim için, tırın seri olması, hızlı olması önemli değil. Artı olarak tırı 6 vitesli yaparsan tırın ağır yük, normal yük, yokuş performansında düşüş yaşanıyor. Bende bunu istemiyorum. Oyun ayarlarında akıllı...
  20. S

Çözüldü✓ Vitessiz ets2 oynanır mı?

RAMPAGE V902 tam setine sahibim. ETS 2'de vitesi neredeyse hiç kullanmadım. Oyunun içindeki tırlar genelde 12-16 vites olduğu için uğraştırıcı oluyor. O yüzden otomatik viteste kullanıyorum. Sadece ETS 2 oynamak gibi bir amacın varsa vites alman gereksiz olur.
Top Bottom