Arama sonuçları: *

1. pitohs

Samsung hızlı reddetme mesajı kapatma

Bu özellik yüzünden telefon kendini sessize alıyor hızlı reddetme mesajını nasıl kapatilirim?
  2. pitohs

Samsung A32 cepteyken sessize alıyor

Telefon cebimdeyken biri arayınca kendini sessize alıyor ya biraz çalıyor sonra sessize alıyor ya da direk sessize alıyor herhangi bir ayarı var mıdır?
  3. pitohs

RTX 3050 CS:GO Düşük FPS.

Hocam geç gördüm kb. Konuyu nereden çözüldü olarak işaretleyeceğim? Forumda yeniyim ve cahilim biraz
  4. pitohs

Problem çözüldü zaten hocam. Bakimi öbür yazin sonuna ya da başina birakacağim.
  5. pitohs

Hocam sorun BIOS muş. Güncelledim düzeldi. Yardimlariniz için teşekkürler. Bana sürekli üşenmeden cevap yazdiği için ylcnefe22 hocama da ayrica teşekkürler...
  6. pitohs

Az önce girdim oyuna. Çok kötü şu an da oynanacak gibi değil. 1fps bile gördüm. Ne yapacağimi bilmiyorum.
  7. pitohs

Zaten dün küçük bir güncelleme aldi.Galiba oyundan.Tavsiye için teşekkürler. Başka fikri olan varsa yazssin lütfen.
  8. pitohs

7 ay oldu ve zaten okul zamani oynayamiyorum. Kullandiğim adam akilli 4 ay falandir.
  9. pitohs

Daha pazartesi oynadim. Drop dahi yoktu çarşamba oynadiğimda oldu. Ram yeni mi aklina geldi laptop'un? 1692776224 Yani RAM'den kanakli olur doğru olabilir ama şu an ramle alakasi yok. Mesela forzada ramden dolayi drop yiyorum arada (çok sık değil.) Ama cs'de laptopu aldiğimdan beri sorun yok...
  10. pitohs

Malesef aynı hocam. Şimdi ne yapacağım? format düzeltir mi? başka fikriniz var mı? 1692752150 İşin diğer acayip tarafi diğer oyunlardaki FPS'lerim her zamanki gibi. Cs de sorun var bi tek.
  11. pitohs

Burası bende kalite de ama zaten csde yüksekte 170 160 fps alıyordum. Sizin ayarlara mı çekeyim hocam?
  12. pitohs

Hangi ayarlar hocam? Yani hangi sekme. Aslında hiç biri ile oyanamadım.Bugün sıfırladığım için hepsi varsayılanda. Zaten normalde de bi ayarı bozarım korkusu ile çok oynamam ayarlarla ama sakınmama rağmen başıma geldi işte...
  13. pitohs

ikisi de etkin.Oyuna girince Nvidia'nın logosu çıkıyor hatta.
  14. pitohs

Hocam bu şekilde.
  15. pitohs

Tamam onu anladım ordan AMD'yi seçeceğim onu da anladım ya sonra demek istedim aslında yanlış ifade etmişim kusura bakmayın.
  16. pitohs

aygıt yöneticinden neye bakacağım hocam tam olarak?
  17. pitohs

AMD'nin ayarlı VRAM'İ 512MB sanıırm 80 fps veremez ama ayarlardan bir bakayım. 1692749200 Baktım yüksek performansa ayarlı gözükğyor hocam. 1692749238 Ya her gün de cs giren biriyim napıcam şimdi ya of.
  18. pitohs

Yapmadan önce de aynı şekilde FPS düşüklüğü vardı.Lakin bügün farklı olarak şöyle bir şey oldu .Oyunu video izeleyerek 4:3 yapmak istedim ancak Nvidia'da videoda gösterilen seçenek yoktu. Sonra AMD'nin programına girdim orada ayar vardı .Ayarı düzelttim oyuna 4:3 olarak girdim ve o zaman FPS'im...
  19. pitohs

Şarjda ve performans modunda.
  20. pitohs

Herhangi bi mapte de denedim.Oyunu silip yükledim de gene çözemedim.
Top Bottom