Arama sonuçları: *

1. R

Çözüldü✓ Toplama Pc parça uyumluluğu

psu yazacaktım gpu yazmışım kusura bakmayın :)
  2. R

Kasa-Psu-Anakart uyumluluğu

16:40 da anlatıyor. acaba bu parçalarda da sıkıntı çıkar mı diye kafama takılmıştı teşekkür ederim
  3. R

Kasa-Psu-Anakart uyumluluğu

Anakart :Gigabyte b550m ds3h Kasa: Msi Mag Forge m100R Psu: Msi Mag A600DN 1-Psu kablo uzunluğu kasa için yeterli olur mu ? 2-Anakart ve psu uyumlu mu? bir videoda işlemci soketi vs bir şey görmüştüm fakat anlayamadım uyumlu olur mu acaba?
  4. R

belirttiğim üzere çok fazla anlamıyorum bildiğim markalar olunca içim daha rahat oluyor teşekkür ederim yine de. oynuyacağım oyunlar için yeterli olduğunu düşünüyorum uyumluluk sıkıntısı var mı diye merak etmiştim.
  5. R

farkındayım ama marka takıntım biraz, uzun süreli gitsin istiyorum yoksa elbet daha ucuza yapılabilir
  6. R

hazır sistemlere ara ara bakıyorum çok fazla özelleştirme seçeneği sunulmuyor genelde özelleştirme yaptığımda ssd ram kasa psu vs yine aynı fiyata denk geliyor ortalama
  7. R

sizin attığınız daha çok aklıma yattı teşekkür ederim. gpu ve anakart uyumlu mudur acaba işlemci soketi vs bir şey duymuştum fakat çok anlamadım o yüzden aklıma çok takılıyor
  8. R

yanlış hesaplamadıysam şuan 20.600 gibi bir fiyata geliyor bütçe de o civarlarda soğutucu olarak snowman t5 düşünüyorum kullanıcı yorumları güzeldi
  9. R

Gigabyte b550m ds3h anakart Ryzen 5 5600 işlemci Sapphire Rx6600 ekran kartı Kingston Fury 2x8 3600mhz ram Samsung 1tb ssd Msi m100r kasa Msi a600dn 600w psu Bu sistemi toplamayı düşünüyorum bilgisayar parçalarının detayları hakkında pek fazla teknik bilgiye sahip değilim. Aklımda bir kaç soru...
Top Bottom