Arama sonuçları: *

1. R

DCS World İniş takımları kapama

Arkadaşlar dcs world'ü yeni oynamaya başladım ama iniş takımlarını kapatamıyorum. Kokpit içinden de kapatamıyorum, klavye tuşundan da kapatamıyorum, flight stick'e atadığım tuştanda kapatamıyorum yardım olabilirseniz çok sevinirim. 1700501847 yardım yok herhalde
  2. R

LetsView dosyasını silemiyorum

Merhaba arkadaşlar zamanında insta'da gördüğüm bir reels'de ikinci monitör'ü olmayanlar için bir program tanıtımı görmüştüm ve merak edip indirip yapmıştım. Şimdi silmeye kalkıyorum ve silemiyorum, görev yöneticisinden falan bakıyorum arkada çalışıyormu diye onuda göremiyorum, konu hakkında...
  3. R

Samsung 860 EVO 250GB (test sonuçları)

arkadaşlar ssd'nin performansı normalmi write bana düşük gibi geldi
  4. R

Ryzen 3 3100 + GTX 1660 Ti sistemde GTA V High ayarlarda aldığım değerler nasıl?

kullanımlar neden böyle gta 5'te high oynuyorum normal mı değerler ?
  5. R

FiveM Authentication Error

Merhaba arkadaşlar FiveM'de bu hatayı alıyorum çözümlerine baktım ama bir türlü olmadı bilen varsa yardım edebilir mi ? 1608904401
  6. R

Epic Games GTA V indirme

Arkadaşlar 104gb indi %91'e kadar geldi ve burada kaldı okuma 0'a düştü birden ne yapmam lazım
  7. R

Mouse İmleci Hareket Ettirdiğimde Renkli Görünüyor

Arkadaşlar sistemi kurdum driverları güncelledim tek sıkıntı mouse hareket ettirirken arkadan turuncu renkli imlec geliyor.Ne yapacağımı bulamadım bir türlü lütfen yardım edin
  8. R

Hangi Windows 10'u kurmalıyım

windows kuracağımda hangisini kurmalıyım. Windows 10 Home Windows 10 Pro Windows 10 Education Windows 10 Home Single Language
  9. R

Hava akışında sıkıntı olur mu ?

Arkadaşlar kasayı alta koydum resimde ki gibi hemen önünde 20-22 santim'lik boş alan var sıkıntı yaşar mıyım ?
  10. R

Palit GTX1660Ti Dual

Arkadaşlar Palit gtx 1660Ti dual aldım sizce iyi mi yaptım yoksa kötü mü ? ısınma problemi yaşar mıyım ?
  11. R

GTX 1660Ti vs 1660Super

Arkadaşlar yarın sistem alacağım bu iki ekran kartı arasında çok fark varmı ? 1660Ti lı sistem alırsam yarın sipariş verip Cuma günü elimde olacak eğer 1660S alırsam yarın itopya ya gideceğiz büyük ihtimal gün içinde verirler. Sizce hangisini almalıyım ?
  12. R

Hangi SSD daha iyi (Gamegaraj)

Merhaba arkadaşlar yarın alacağım sistemde ssd baya kafa karıştırdı netac kronik sorunlu diyorlar ama onun dışında biostar ssd veya pioneer ssd hiç duymadım ayriyeten crucial ssd alınır mı ? Alacağım sistem; Ryzen 3 3100 Palit GTX 1660ti dual 16GB (8x2) Crucial Ballistix 3000Mhz CL15 650W +80
  13. R

James Donkey 24'' 1ms 144 (aldım)

Merhaba arkadaşlar James Donkey 1ms 144hz 24'' monitörünü aldım yorumlara baktım herkes memnundu başka yerlere'de bakmıştım orada'da memnundular hatta Abdullah abi İncelemesini yapmıştı. Sorum şu iyi mi yaptım kötü mü yaptım. 1607897303 .
  14. R

Corax 3155 Sistem Alınır mı?

https://incehesap.com/corax-3155-4-i-r3-3100-rx5500-xt-4gb-8gb-ddr4-240gb-ssd-oyuncu-bilgisayari-fiyati-46742/ bu sistemi alacağım ama bu sistemi kullanan varsa veya kasayı birkaç şey sormak istiyorum. ilk sorum kasa fazla ses çıkarıyor mu, 2. sorum ise alınır mı ?
  15. R

Gürcistan'da elektronik mağazalar

Merhaba arkadaşlar Gürcistan'dan bilgisayar parçaları getittireceğiz ekran kartı, işlemci, ram, anakart ama düzgün bir mağaza bulamadım sanki hiç elektronik mağazası yokmuş gibi bilen varsa mağaza söyler misiniz ?
  16. R

6000TL sistem önerisi (monitör dahil)

maks. 6k'ya sistem alacağım monitör dahil, monitôr 144 olması şart aklımda James Donkey 24" 1ms 144hz monitör'ü var.
  17. R

Youtube Video Atamıyorum

Merhaba arkadaşlar ufak bir kanal açtım anime ile alaklı ilk 2 video'da sıkıntı yaşamadım ama diğer videolarda sıkıntı yaşıyorum. Video'yu yayınlar yayınlamaz video TV Tokyo tarafından engelleniyor ama başka kanallar istediği kadar video atabiliyor bunun nedeni nedir ? acaba mail atıp izin mi...
  18. R

Çanak Uydu İnternet iyi mi ?

Merhaba arkadaşlar türk telekom yüzünden internet bağlatamıyoruz ve geriye sadece Çanak internet kalıyor ve onu bağlatmayı düşünüyoruz kullanan var mı ? Hızı falan iyi mi pişman yaşar mıyım anlatır mısınız ? 1603460419 Yardım edecek kimse yok mu ?
  19. R

GIGABYTE GTX 1660 SUPER

hazır sistemde bu ekran kartı var ısınıyor ve ısındığı zaman çok ses çıkartıyor diyorlar. Kullanan varsa anlatabilir mi ? bir kez sistem alacam onda da adam akıllı bir sistem alacağım https://www.itopya.com/gigabyte-geforce-gtx-1660-super-oc-6gb-gddr6-192-bit-ekran-karti/ bu ekran kartı alınır mı ?
  20. R

PHILIPS 23.8" 242E1GAJ-01 144Hz 1ms

PHILIPS 23.8" 242E1GAJ-01 144Hz 1ms bu mönitör alınır mı ? https://www.itopya.com/philips-238-242e1gaj-01-144hz-1ms-hdmi-dp-freesync-premium-gaming-monitor/
Top Bottom