Arama sonuçları: *

• Users: mejor
  • Order by date
  1. M

Kısmen Taksitlendirme Mümkün mu

umarım vardır öyle arıyorum zaten tam anlatamamısım derdimi
  2. M

Kısmen Taksitlendirme Mümkün mu

Agalar şimdi nike'da bir ayakkabi var beğendim fiyatı 5k ben bunun 3ksını nakit geri kalanı kredi kartına taksitlendirebiliyor muyum mağazadan gidip alırken? Malum ögrenciyiz limit yok o kadar.
  3. M

Aralarındaki 3k farka değer mi ve bu fiyat bandında başka laptop önerisi??

kanka asusu biraz daha ucuza buludm şimdi aralarındaki fiyat farkı 6k oldu hala o farka değer mi sence almışken en f/p neyse onu almak istiyorum
  4. M

Bu fiyat bandında daha iyisi var mı ? 35 K CİVARI | TUF A15

kupon sana mı özel yoksa bi yerden falan mı buldun
  5. M

Aralarındaki 3k farka değer mi ve bu fiyat bandında başka laptop önerisi??

Asus tuf 34.800tl | Acer Nitro16 38.000 tl aşağıdaki gibi bir incelemeye baktım acer çok çok daha iyi duruyor ama değer mi ödeyeceğim farka veya bu fiyat bandında başka önerilere açığım max 38k bütçem var acilinden. yardım edenlere şimdiden teşekkürler
  6. M

Bu fiyat bandında daha iyisi var mı ? 35 K CİVARI | TUF A15

sabah iki laptop attım en sonunda bu önerildi ama her sorduğumda daha iyisi çıkıyor bu fiyat bandında daha iyisini bilen var mı ? bir de foto olarak attım böyle bi durum var mı varsa çok mu önemli bir sorundur ? durum ac,il biraz bu fiyata olabilecek en iyisini arıyorum max bütçe 38k olur daha...
  7. M

34k Msi Pulse Mu Asus Rog Mu

2k farka bu attığım linkteki daha mı iyidir ? bu arada 40serileri var ama genelde hp victus monster falan onlardansa asus msi falan olsun bir tık kötü olsun kafasındayım https://www.epey.com/laptop/asus-tuf-gaming-a15-2022-fa507nv-lp023.html
  8. M

34k Msi Pulse Mu Asus Rog Mu

İkisi de 34k civarı bu ikisi arasında kaldım başka önerilere de açığım tabii ama msi pulse olan işlemci yönünden iyiyken rog ise ekran kartı bazında daha iyi watt değerine sahip ayrıca ekrana baktığımda da msi 144hz tn panelken asus rog 300hz ips panel genel olarak farklar bunlar detaylı olarak...
Top Bottom