Arama sonuçları: *

1. X

Yardım Modem arayüzünden diğer cihazların hızını kısıtlamak

Merhabalar internetim çok yavaş olduğu için modem arayüzünden diğer cihazların hızını kısıtlamak istiyorum yardım edermisiniz 1725696203 Modemin modeli HG531s V1 vodafone
  2. X

İşlemci fanım dönmüyor

nasıl yamuk duruyor 1693759872 kırık olduğu yer neresi gösterir misin reis 1693760234 kırıksa ne yapacağım
  3. X

İşlemci fanım dönmüyor

söküp takimmi
  4. X

İşlemci fanı dönmüyor

fan motoru bozuk olabilir
  5. X

İşlemci fanım dönmüyor

nerde bilmiyorum kablosu anakartın fotosundan nerde olduğunu işaretler misin
  6. X

İşlemci fanım dönmüyor

bu ne reis 1693648602
  7. X

İşlemci fanım dönmüyor

Merhaba Ben bilgasayarımla oynarken işlemci ısısını ölçmek istedim ve core temp indirdim gördüm ki işlemci sıcaklığım boştayken 60-70 arası sonra kasayı açtım ve işlemcinin üzerindeki fanın çalışmadığını gördüm ne yapaccağım anakart modelim: Intel Haswell-DT GT1 - Integrated Graphics [ECS...
  8. X

Yardım M2 ssd alacağım Yardıma ihtiyacım var

atıyorum şimdi reis 1693145559 önerin varmıdır
  9. X

M2 yuvası nerede fotoğrafını atsam bakarmısın
  10. X

Merhaba Ben bi karar aldım bu karar yeni bir ssd almak ve biraz araştırdım ve m2 ssd nin iyi olduğu kanaatine vardım fakat m2 ssd nin anakartıma uyup uymayacağını bilmiyorum o yüzden yardımınıza ihtiyacım var anakartımın modeli: Intel Haswell-DT GT1 - Integrated Graphics [ECS EliteGroup Computer]
  11. X

Yardım Acillllll Yardımm edinnnn

knk yeniyim çok bilmiyorum kusura bakma
  12. X

reis anakartın fotoğrafını atsam bakarmısın
  13. X

Merhaba her anakarta m2 ssd takılırmı benim anakartım Intel Haswell-DT GT1 - Integrated Graphics [ECS EliteGroup Computer] Takılıyorsa nereye takılır yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom