Arama sonuçları: *

1. C

Yardım Bütçeme uygun monitör önerisi arıyorum.

Aoc hariç hepsini alabilirsin. İtopya’dan sistem topladım ve itopyadan aoc 165 inç monitör aldım bir ay sonra yatay çizgiler monitörde pc kapanırken sesler ve ekranda gölgelenmeler siyah kabarmalar anlık gidip gelme falan yaşamaya başladım
  2. C

4060 için fiyat bilgisi

23 bine koydum ama bu arada unutmuşum söylemeyi ürünü 3 ay kullandım
  3. C

4060 için fiyat bilgisi

Merhaba arkadaşlar, Laptop almak istediğim için bilgisayarımı satmayı düşünüyorum sadece fiyatı hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. -RTX 4600,RYZEN 5600,FULL MSI sistem ve ekstra olarak thermaltake 240 lık sıvı soğutucu ve 1 tb harddisk Fiyat bilgisi verirseniz ona göre satış yapacağım ve...
  4. C

AOC 24G2SPU/BK Monitörde Yatay ve Renkli Çizgiler

Merhaba Dostlar, Eylül ayında itopya'dan bir monitör aldım ve aynı ayın sonunda aynı mağazadan hazır sistem aldım. Aldıktan 1-2 ay sonra FC24 indirdim. Kasım ayı'na kadar sadece Knight Online ve Valorant gibi ufak oyunları oynadım. FC24 oynarken oyun açılırken,kapanırken ve alt tab atarken yatay...
  5. C

W11 ve format yükledikten sonra fps düştü

Merhabalar arkadaşlar geçen ay 4060 ve ryzen 5600 bir cihaz aldım,w10 kuruluydu ve valorantta oyun içinde 400-500 fps en az 350 fps alıyordum fakat daha sonra lisans satın aldım ve w11 yükledim şuan fps 280’lere kadar düşüyor genel olarak ortalama 100-150 fps bir düşüş var ve bunun sebebini...
  6. C

Knight online sürekli açık olursa bilgisayar zarar görür mü?

Merhaba arkadaşlar. DA/ MSI 4060 sistemini topladım ve Knight Online oynuyorum. Sürekli açık bırakmak bilgisayara zarar verir mi? Veya günde 8-10 saat bilgisayarı dinlendirmeli miyim?
  7. C

Sistem aldıktan sonra ne yapmalıyım?

İtopya’dan hazır sistem aldım,driver+windows kurulum da satın aldım fakat ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bios ve diğer driver güncellemeleri,XMP gibi şeyleri onlar yapacak mı yoksa ben mi yapmalıyım? Aldıktan sonra neler yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim
  8. C

Eşyalarımın kargoda kaybolduğunu düşünüyorum

Arkadaşlar merhabakar bir konuda yardıma ihtiyacım var. Vivenseden çalışma masası sipariş ettim ve cuma günü aras kargo ile gelmesi planlanıyordu fakat henüz gelmedi. Aradığımda ise parça eksik olduğu için iptal olacağı söylendi fakat vivensede kargoya verildi olarak görünüyor. Aras kargoyu...
  9. C

İtopya windows’u kuruyor mu?

Driver ve windows kurulum paketi satın aldınız mı siz hocam?
  10. C

Anladım hocam çok teşekkürler
  11. C

Öyleyse çok iyi teşekkürler hocam. Bios güncellemesi yapılıyor mu? Videolarda izlemiştim bios güncellenip ram yükseltme ayarı yapmak gerekiyormuş onu yapıyorlar mı?
  12. C

Daha önce aldınız mı hocam itopya’dan? Emin misiniz?
  13. C

Dün itopya’dan Donanım Arşivi msi sistemini aldım ve driver kurulum hizmetini aldım. Bu hizmette ne yapılıyor? Windows kuruluyor mu? Driverlar kuruluyor mu? Bios güncellemeleri ve ram yükseltme ayarı yapılıyor mu?
  14. C

Yarın DA sistemi almak için ne yapmalıyım?

Hocam onu zaten biliyorum arkadaşlara yoğunluk için kaçta orada olmak ve sıraya girmek gerektiğini soruyorum
  15. C

Yarın DA sistemi almak için ne yapmalıyım?

Siteye bir dakika sonra girmeme rağmen satın alamadım yarın beylikdüzü ya da acıbadem şubeye gitmeyi düşünüyorum. Eğer alamazsam pazartesi günü sistem 1-2 bin TL fazlasına yine satışa sunulacak mı? Hangi şube daha boş olur ve saat kaçta orada olursam sistemi alabilirim?
  16. C

Ana Konu 🔥DA yeni F/P kralı sistem 2 gün sonra geliyor🔥(güncel)

Saklanbaç oynar gibi kaybolup geliyor alırken hata sürekli
  17. C

Ana Konu 🔥DA yeni F/P kralı sistem 2 gün sonra geliyor🔥(güncel)

Sabah açılış saatinde gelsek yetişir miyiz? Kaç saate stoklar bitiyor?
Top Bottom