Arama sonuçları: *

1. N

bilgisayarım yavaşladı

yani nasıl bir değer hızlanırmı pc ve bu arada ssd alınca hdd'yi çıkarmama gerek yok değilmi ikisini birden kullanabilirim çok anlamıyorum bu bilgisayar işlerinden kusura bakmayın
  2. N

bilgisayarım yavaşladı

Öncelikle merhaba 2 haftadır samsung 250gb hdd kullanıyorum ssd veya ram almak istiyorum şuan pcde 6gb ram var ram veya ssd alıcağım ama ana kartımla uyumlu mu? bilmiyorum ana kartım: h61m-ds2 3.0 ben rami 12gb yapmak istiyorum sizce yapayımmı yoksa ssdmi alayım
  3. N

Şuan ücretsiz Olarak GTA V mevcut mu arkadaşlar

Mecbur crack indirdim ama sagol
  4. N

Şuan ücretsiz Olarak GTA V mevcut mu arkadaşlar

Elinde varmi hala
  5. N

Sistemim gta5 oynatırmı?

ben o yıllarda 6 7 yaşındayıdım:D
  6. N

Sistemim gta5 oynatırmı?

teşekkürler 1694007935 teşekkürler
  7. N

Sistemim gta5 oynatırmı?

Merhaba yakın zamanda gta5 almak istiyorum ama sistemim yeterlimi bilmiyorum en düşük ayarlarda oynıyacağım çözünürlükte 1366 veya 1080p olarak düşünüyorum Sistemim: Ekran kartı: msi gtx 960 4gb İşlemcim: İ53470 3.60Ghz Ram: 4x2 arkadaşlarım 50 60 fps arası oynatır dedi ama ben yine...
  8. N

max 20k civarı oyun-iş laptop önerisi

Gayet güzel falan değil ekran kartında 4 gb var benim 2014'de çıkan gtx960'da 4 gb var ekran kartının rami 8 olup bilgisayarın rami'de 16 olursa alınabilir başka baksın bence
  9. N

Oynıyacak oyun lazım

Merhaba oynayacak oyun bulamıyorum güzel akıcı açık dünya korku tarzı oyun önerebilir misiniz? sistemim: Ekran kartı: msi gtx960 4gb işlemci: i5 3470 bellek: 6 gbram Bu arada Gta5'te ve Dbd'de kaç fps alırım.
Top Bottom