Arama sonuçları: *

1. E

Bilgisayar fiş takıldığı anda kendi kendine açılıyor

Anakart modeli nedir ? Muhtemelen kablolarda bir yanlışlık vardır
  2. E

M.2 Ssd'im Oyun Oynadığım Sıra Kayboluyor...

Benim de başıma 2 gün önce şöyle bir olay geldi Manor Lords oynuyordum ,oyun aniden dondu ve kapandı . Sonra tekrar oyunu açmak istediğimde oyun açılamadı ,bilgisayara baktığımda ssd görünmüyordu resetleyip BIOS kontrolü yaptım yine gelmedi , başka slota taktım yine bir gelişme olmadı . Hatta...
  3. E

🔥İndirim Cebel Lüks Kahvaltı Paketi 1.620TL

Bir adet sipariş verdim yorumları gayet iyi.
  4. E

ŞİFRENİZDE ADINIZI KULLANIYOR MUSUNUZ?

Şifre üreten uygulamalar var ben önemli üyeliklerimin hepsinde bunlarla ürettiğim rastgele şifreleri kullanıyorum . Genellikle şöyle bir şey = }9E<ov#\I52K
  5. E

VA Panel monitörler o kadar kötü mü?

Genellikle hikayeli oyunları oynuyorum 240hz VA panel bir monitörüm var ve yaklaşık 2 yıldır da kullanıyorum çok memnunum .
  6. E

Bu yaştan sonra tıp okunur mu?

24 yaş o kadar güzel bir yaş ki . Bunu yapmaya isteğin varsa hiç durma bence ,hiçbir şeye geç kalmış değilsin .
  7. E

Ryzen 7 7800x3D İndirime Girer Mi?

Hayır maalesef uymuyor . Bu işlemci AM5 ,almak istediğin anakart AM4
  8. E

Titanfall 2 alınır mı?

Çok eğlenceli bir oyun ama maalesef ki biraz kısa.
  9. E

Xbox game pass almak mantıklımı?

3 yıllık almıştım hayatımda yaptığım en iyi şeylerden biri oldu . Sadece birkaç oyunla parasını fazlasıyla çıkarttı . Sürekli oyun oynuyorsan kesinlikle almalısın.
  10. E

Diş taşı her türlü çıkıyor mu?

Dişlerin her yüzeyini doğru şekilde fırçala ,diş ipi ve ara yüz fırçası kullanmayı alışkanlık edin ,tuzlu suyla da çalkala . Bunlara rağmen zamanla yine olacaktır ama bunlar çok yavaşlatır . Belli aralıklarla hekime gidip temizletmek şart.
  11. E

XBOX 9.nesil controllerdeki bu değerler normal mı yoksa ürün ayıplı mı?

Aynı kontrolcüden kullanıyorum analogların basınca içine çökmesi gibi br durum yok. Ürün direkt ayıplı.
  12. E

Çözüldü✓ Yılın hangi zamanında sistem alınır?

Ben genelde Ekim-Aralık arası yapıyorum bu tür alışverişleri . Hem bu dönemlerde güzel indirimler oluyor hem yeni yılda gelen zamlardan kurtulmuş oluyorsun hem de maaşlara gelen zamla taksitleri ödemesi daha kolay bir hale geliyor . Tabii en doğrusu takip edilen üründe sağlam bir indirim görür...
  13. E

Yardım Beyler telefon çalındı acil!!

Devlet suriyelileri koruyor birçok olay kapatılıyor ,kayıtları bile tutulmuyor . Devletin bu tutumu da suçluya cesaret veriyor . Telefoncuya 7000 lira para ver telefonunu al diyen polisin neyine güvenecek millet? Adam çalıntı mal almış suç onun ,yaptığı eylem yüzünden ceza alması gereken çalan...
  14. E

🔥İndirim Honor 90 12/512GB + Kulaklık 14,999₺🔥

Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum bu telefonu gayet memnun kaldım . Kullanımı akıcı ,arayüzü sade ve ekran görüntüsü kaliteli . Telefonda çok oyun oynayan birisi değilim sadece Stardew Valley oynadım herhangi bir ısınma ya da kasma yaşatmadı . Tavsiye ederim
  15. E

Gamepad Önerisi(LG tv de gfn ile kullanılacak)

Pille ve type c kablo ile çalışıyor . Pilsiz sadece kablo ile bağladım öyle de çalışıyor sıkıntı olmadı. Ayrıca şarj istasyonları satılıyor ama bende Duracell'in şarj cihazı ve pilleri var bittikçe şarj edip değiştiriyorum .
  16. E

Gamepad Önerisi(LG tv de gfn ile kullanılacak)

F710 ve Xbox kontrolcüsü var bende . Bütçe yeterliyse kesinlikle Xbox kontrolcüsü öneririm.
  17. E

Hikayeli oyun önerisi

Plague tale serisi güzeldir
  18. E

Çözüldü✓ Soğutması iyi Kasa ve kaliteli güç kaynağı arıyorum

Corsair 4000d airflow kullanıyorum ben ,rm850e model PSU ve 3 tane de Corsair RGB fan ile geliyor . Çok serin ve güzel bir kasa https://www.sinerji.gen.tr/corsair-icue-4000d-airflow-rgb-850w-80-gold-tempered-glass-usb-31-atx-mid-tower-kasa-p-47867
  19. E

Bu sistem alınır mı?

çok pahalı dostum. Hemen hemen denk parçalarla ekran kartlı şekilde yakın fiyata topladım .
Top Bottom