Arama sonuçları: *

• Users: S H U
  • Order by date
  1. S

Ankarada motorsiklet lastiği değiştirecek usta

Hüseyingazi civarında oturuyorum ve bölgede lastik değişimi için usta arıyorum
  2. S

Ankarada motorsiklet lastiği değiştirecek yer lazım

Hüseyingazi civarında oturuyorum ve bölgede lastik değişimi için usta arıyorum
  3. S

ANLAS VIENTO SET ALINIR MI

https://www.google.fr/shopping/product/1?q=Anlas+Set+CF+MOTO+NK+250+110/70ZR17+ve+150/60ZR17+Viento+Sport&client=safari&sca_esv=e9be6bafba5c0576&hl=tr-fr&biw=375&bih=548&tbs=vw:l&prmd=sivnbtz&prds=num:1,of:1,eto:6536370215618658643_0,prmr:1,pid:6536370215618658643,cs:1 Nk 250 için kullanmayı...
  4. S

250 NK İÇİN YAZLIK LASTİK

Tamamdır kral anlasa bakıcam + olarak zaten kışın motor yatacağı için lastikleri de aynı anda takıcam eksik yazmışım orayı drek 0 takım lastik ile girmek istiyorum sezona yoksa lastigin de rodaj olayını biliyorum
  5. S

250 NK İÇİN YAZLIK LASTİK

İlk motorum olan nk250 ye şuan üzerinde olan diablo 2 ler neredeyse dümdüz olmuş durumda (eski sahibinde kalan lastikler) Kışın zaten pek motora binme niyetim yok ama yaza girmeden de lastiklerimi almak istiyorum güvenli bir sürüş için hangi lastigi almalıyım bütçe 8k ama 1 ay arka lastik diğer...
  6. S

FELAKET VE DÜNYANIN SONU DİZİLERİ TWD YADA THE100 GİBİ VİKİNGS

Dünyanın sonu gelmesi yada salgın hastalık gibi ilginiç konulu diziler izlemek istiyorum vede tabii ki eski çağ atların kullanılıp kılıç ve ordular ile savaşmak gibi dizleri çok seviyorum önerilere çok açıgım TWD THE100 VİKİNGS İzledim bunlar dışında varsa soygun dizileri de olabilir lcdp gibi...
  7. S

cf moto 250NK alınır mı

2021 Model 250nk alınır mı kronik sıkıntısı varmı 10k kilometerede şuan sıkıntı olak durumlar neler ?
  8. S

Akbank yada banka çalışanı varmı ?

Akbanktan axes kredi kartı aldım 20k nakit avans için Ama hiçbir işlem yapamıyorum ve limiti de 5k olarak gözüküyor (nakit avans kısmına bastıgımda hata veriyor ) herhangi bir işlem yapmaya çalıştıgımda kullanılabilir nakit avans limiti belirli değil diyor ? Nasıl çözebiliriz
  9. S

Ankarada motor expertizi yapan yerler

BENELLİ 125S 1701707908 KAYDETTİM BUNU EYW
  10. S

EXPERLER MOTORA EXPERTİZ YAPAR MI

İLK MOTORUMU ALMAK İSTİYORUM HER EXPER MOTORA EXPERTİZ YAPAR MI ? YADA ANKARADA NEREDE YAPTIRABİLİRİM
  11. S

Ankarada motor expertizi yapan yerler

Yeni bir motor almak istiyorum ve almadan önce de expere sokmak istiyorum (ilk motorum) nerede yaptırabilirim
  12. S

Garantibbva QNB Akbank Denizbank

sadece deniz ve ziraat Akbank ve iş bankasından 20-20 çekmek gibi planım var hoşgeldin kredisi
  13. S

Garantibbva QNB Akbank Denizbank

şuanda gündemde olan faizsiz kredi 20-10k gibi sizce alınır mı ? 2 ayrı bankadan 20-20 %0 faizli yararlanabilir miyim ? 1 bankadan hesap kartım var onun dışında bankayla alakam yok 14 aydır siğorta vs çalışıyorum
  14. S

KREDİ KULLANIMI ve banka

Hayır vermediler sadece hesap kartım var
  15. S

KREDİ KULLANIMI ve banka

Dostlar selamlar 14 aydır sigortalı ve asgariden yüksek ücretli çalışanım konu şu 50k paraya ihtiyacım var (motor alıcam) Bankaların yeni müşteri özel %0 faizli kredilerinden 2 ayrı bankadan alabilir miyim örnek garanti şuan 25 veriyor akbank dan da 20 alsam işimi görürü konu ile alakalı...
  16. S

rks tnt 202 mi ? yoksa benelli 125 s mi ?

yada ayni fiyat ortalamasında daha iyi bir motor mu ?
  17. S

ankarada erkek kuaför

ankarada cidden güzel traş yapan ve parasının hakkını veren kuaför önerilerini alabilir miyiz ?
  18. S

Sadece kullanıcılar ve ustalar cevaplarsa sevinirim drif 125/ tnt 202/ 250 srs

arkadaşlar selamlar öncelikle şuan 13 k lık bir gelir ile çalışmaktayım a2 ehliyetim var yemeksepeti trendyol gibi kendi motorum ile esnaf kuryelik yapmak istiyorum ayrıca iş dışında da güzel şekil bir motorum olsun istiyorum şuan soruma gelecek olursam içimden geçen hayalim ollan 250 sr...
  19. S

UYGULAMA YÜKLEYEMİYORUM

SELAM DOSLAR HER NE PROGRAMI YÜKLERSEM YÜKLEYEYİM İNTERNET EXPLOREL İLE AÇIYOR PC SANIRIM BİRLİKTER AÇ SIFIRLAMAM LAZIM İŞİME YARAYACAK BİLGİLERE YADA ÖGRETİM VİDEOLARINA MUHTACIM KENDİM KAYIT DEFTERİ DÜZENLEYİCİDEN FİLE EXTS YE KADAR GELDİM AMA HANGİSİNE SIFIRLAYACAGIMI BİLMİYORUM
  20. S

RDR 2 İÇİN TÜRKÇE YAMA ÖNERİ

UZUN ZAMANDIR RDR ALMAK İSTİYORDUM ŞUANDA SAĞLAM İNDİRİMDE OYUN İÇİN GÜZEL SAĞLAM SIKINTISIZ YAMA KURMAK İSTİYORUM BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR LİNK SİTE ÖNERİSİNDE BULUNURLARSA SEVİNİRİM
Top Bottom