Arama sonuçları: *

1. F

LG vs LENOVO hangisi alinmali

Lenovoyu siparis ettim sagolun hocam
  2. F

yani kısaca lg nin görüntü kalitesi daha iyi mi oluyor hocam bu konulara biraz uzağım monitörü asıl kullanma amacım oyun oynamak ve kod yazmak olacak
  3. F

https://www.epey.co.uk/monitor/compare/857164-907415/lg-ultragear-24gn65r-b_lenovo-legion-r25i-30/differences/ bu ikisi arasında kaldım sizce hangisi daha mantıklı
  4. F

5K bütçem var monitör önerirsi alabilir miyim?

5K civarı bütçem var max 5300 kaliteli paneli olan oyun oynarken üzmeyecek bir şey arıyorum max 24 inç olmalı masamda yer yok https://www.hepsiburada.com/msi-23-8-g2422-1920x1080-fhd-flat-ips-170hz-1ms-adaptive-sync-gaming-monitor-p-HBCV00004V6CAA?magaza=Trend%20Bilimum bunu almıştım iade...
  5. F

Öneri ssd onerisi ve indirim

Destekliyor ama bütçemde pcie 4.0 olan ve bu hızlarda çıkan ssd bulamadım
  6. F

Öneri ssd onerisi ve indirim

ssd almayi dusunuyorum sizce bu nasil ya da oneriniz varmidir...
  7. F

Klavyede shifte basmadan çalışmayan tuş var

Harici bir klavye ile de denedim yine ayni tusta sıkıntı çıkıyor
  8. F

denedim sorun sadece türkçede değil ingilizcede de oluyor ; koyamıyorum (o tus türkçede Ş harfine denk geliyor dizilimde) o yüzden benim için büyük sıkıntı oluyor çünkü ; koyamıyorum ve c# kullanmam gerekiyor
  9. F

düzelttim unutmusum açmayı
  10. F

Klavyede shifte Ş tuşu shifte basmadan çalışmıyor tek bu tuşta oluyor yardım edin lütfen. sorunun videosu
  11. F

laptopum için ram bulamıyorum yardım lazım

16 gb olduğu için bütçemi aşıyor 8 gb olarak ne önerirsiniz acaba
  12. F

laptopum için ram bulamıyorum yardım lazım

Merhaba yeni aldığım laptopta 8gb ram olduğu için yeni ram almak istiyorum fakat aynı özelliklerde ram bulamıyorum yardımcı olurmusunuz DDR5 - 5600mhz CL46 1.1V değerlerine sahip sodimm ram arıyorum. ekteki resimde bilgisayarda takılı olan ramin özellikleri var şimdiden teşekkür ederim.
  13. F

bu uygulama güvenilir mi? (outbyte pc repair)

Cozum bulabildin mi bende ayni hatayi aliyorum
  14. F

i5 13500hx+4050 vs r5 7640hs +4060

merhaba ben yakın zamanda amerikadan laptop getirtmeyi planlıyorum hoşuma giden 2 model var hem bütçeme uygun hemde mağazadaki stok durumuna göre bu 2 model bana en ugunu gibi geldi. modellerden biri...
  15. F

asus tuf a16 intel vs amd versiyonu hangisini almalıyım

Üniversiteye geçiyorum bu sene hem istediğim şekilde oyun oynayıp hemde kod yazıp edit yapmak için bir laptop arıyorum. asusun tuf a16 modeli çok hoşuma gitti yurt dışından getirteceğim büyük ihtimal ama amd versiyonu mu yoksa intel versiyonu mu alsam arada kaldım. intel versiyonu ...
Top Bottom