Arama sonuçları: *

1. H

bilgisayarıma 5bin teklif geldi kabul ediyimmi yoksa bekliyimmi

Satma niye satıyorsun ki gayet iyi pc
  2. H

Comnet vs Gıbırnet hangisi daha iyi sonuçlar verebilir ?

Millenicom tavsiye etmem fatura 350 TL olmus bence parasını haketmiyor. Bi keresinde internetim gitmisti arıza acmıstım güya gelip yapmıslar ve 300 TL fatura cıkarmıslardı ama asla inanmıyorum gelip yaptıklarına şuan için gıbırnet ile comnet arasında kaldım ama gıbırnet bi tık daha mantıklı gibi...
  3. H

İtopya'dan aldığım sisteme ekran kartı sığmıyor

bu sistemi alcağına 7800xt li sistemler 35k falandı keske o sistemi alsaydın bu sistem asla 40k küsürlük sistem değil
  4. H

Xbox Series X'imi satmalı mıyım?

Paraya cok ihtiyacın yoksa kalsın bence 10 yıl boyunca cıkacak konsol oyunlarını rahatlıkla oynatır canavar gibi cihaz güc olarak ps5den de önde
  5. H

Hangisine geçilir?(Netspeed,Millenicom,Turknet?)

Hocam sen sanırsam 229 TL olmadan taahhüt yaptın o yüzden 209 tlden taahhüt yapabildin ben aradıgımda 290 küsüre yapacaklarını söylediler. Senin taahhüt yapmadan önceki faturan ne kadardı acaba?
  6. H

Benim şuan zaten 229.90 o yüzden bana taahhüt yapmazlar sanırsam
  7. H

Taahhütten önce ne kadar ödüyordunuz peki
  8. H

Ben de millenicom kullanıcısıyım 240 TL veriyorum taahhüt yapmak istiyorum dersem taahhütlü yapabilirler mi? Ve aylık kac lira olur acaba?
  9. H

İnceleme Aliexpress'den Data Frog S80 Gamepad İncelemesi

600 TL şuan fiyatı vergiyle 800e geliyor ve bence çok
  10. H

Yardım Starfield premium edition ne kadar eder?

Amd rewardstan gelen starfield premium editionu satmak istiyorum kaca satabilirim acaba?
  11. H

Yardım Teknosadan aldığımız samsung tv kırık çıktı ve iade veya değişim yapılmıyor

Kargonun suçu ozaman kargo da bu suçu üstlenmicektir heralde 1701158659 Bu da diğer bi açı
  12. H

Yardım Teknosadan aldığımız samsung tv kırık çıktı ve iade veya değişim yapılmıyor

Abimin 06.11.2023 de Teknosa üzerinden sipariş ettiği Samsung LS03BG 75" 189 Ekran 4K Ultra UHD QLED Frame TV modelli televizyon 9.11.2023de teslim aldık ve 24ünde kurulum için evimize gelindi ama panel kırık çıktı ve tutanak tutuldu. Aldığımız firma olan Teknosa iade kabul etmiyor ve Samsung da...
  13. H

Yardım STARFİELD PREMİUM EDİTİON KAÇA SATABİLİRİM

Hazır sistemimde amd ekran kartı olduğu için amd rewardstan gelen starfield premium editionu kaça satabilirim acaba? yardımcı olursanız sevinirim
  14. H

SİSTEMİM NE KADAR EDER?

2 ay önce itopyadan hazır sistem olarak aldığım; ryzen 5 5600 asus pro b550m c/csm asus rog strix 6750xt 12 gb 4x8 gb skill 3600 mhz ram snowman t4 işlemci soğutucu 512 gb mld ssd 750watt bitfenix kasa+psu
  15. H

🔥İndirim STARFİELD PREMİUM EDİTİON

oyunun premium edition versiyonu steamda 1200 TL ben 800 TL ye veriyorum güven konusunda diyecek birşeyim yok forumda yeniyim ve alısveris deneyimim olmadı haliyle bu yüzden de referansım yok malesef
  16. H

🔥İndirim STARFİELD PREMİUM EDİTİON

Starfield premium edition alanın steam hesabıyla aktif edilcektir fiyat 800 TL
  17. H

Yardım pc PUBG de donuyor ve cızırtı yapıyor

asus pro b550m c/csm anakart ryzen 5 5600 işlemci asus rog strix 6750xt 12gb ekran kartı 4x8 gskill 3600 mhz ram pc PUBG ultra ayarlarda anca 100 fps veriyor ve sürekli donuyor bunun yanında bi de sürekli cızırtı sesi geliyor
  18. H

Coil Whine Sesi Hakkında

hocam bende de cool whine var ama ekran kartını 10 dk boyunca stress testine soktum tık yok sadece oyunlarda cızırtı sesi geliyor nedeni ne olabilir
Top Bottom