Arama sonuçları: *

• Users: olion
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

Bu felsefi terimleri okuyunca aklınıza ilk ne geliyor

Daimicilik Esasicilik İlerlemecilik Yeniden kurmacılık İdealizm Realizm Pragmatizm Varoluşculuk
  2. O

Xbox 9. Nesil kol aldıktan sonra yapılması gerekenler

Kolu aldın lakin icinde kablo olmadıgı icin pil olmadıgında samsung sarj aletimin kablosunu kullanırsam sorun olur mu? Ve microsoft hesabına kolu eşleştirme gibi olay var mı sanki öyle bir sey görmüştüm
  3. O

Xbox 9.nesil kolu vatandan yüz yüze almak mı amazondan internetten almak mı

Ucuz olan her halükarda mantıklı lakin bir sıkıntı oldugunda iade veya garantiye yollamalık bir durumda hangisi daha mantıklı olur?
  4. O

Ps5 dualsense vs Xbox controller

Daha önce hic gamepad kullanmadım ps5 kolu daha kolay kavranabilir geliyo ama pc icin uyumlulukta sıkıntıları varmış sanırım pc icin hangisi daha iyi olur
  5. O

Witcher 3 ıvır zıvırlar nasıl sökülür

Ivır zıvırları söküp zanaat malzemesi yapabilirsin diyor lakin herhangi bir tus gözükmüyor tüccarlardan falan mı yapıyoruz çok yer kaplamaya başlıyorlar
  6. O

1000-1500 arası klavye önerisi

E yooso klavye almıştım lakin çift basma sorunu vardı iade ettim önerebileceginiz klavye var mıdır numlock olursa iyi olur
  7. O

1000 TL civarı klavye önerisi

Tam boyutlu bu fiyata güzel klavyeleriniz var mı 1708260656 Yurt icinden almak daha iyi olur ayriyeten
  8. O

Witcher 3 reinald hakkında yardım lütfen

Yan görevdeyim oyun önerilen sevige 15 diyor ama ben 9 seviye ile deniyorum adam ölecek ama sürekli can yeniliyor youtubedan baktım başka bir ara sahne gitiyor ve can yenilemiyor nedeni nedir acaba tüm mağarayı gezdim
  9. O

Gta 5 heist yapma ve para kazanma

Ev alıp ilk heisti yaptım lakin ikinci heist icin evde H isareti çıkmıyor lester yakında arayacam dedi bir sey mi yapmam lazım
  10. O

Lenovo servis hakkında yardımcı olur musunuz

Lenovo loq 4050li laptopumu macun yenileme ve temizlik bakımı yaptırmak istiyorum Lenovo teknik servisi bunları yapıyor mu yapıyor ise nasıl gönderebilirim ve antalyada var mı acaba lenovonun teknik servis
  11. O

Gta5 icin Türkçe yama

Güvenilir virüssüz Türçe yama var mıdır önerebileceğiniz
  12. O

ETS2 de online oynama

Ets2 konvoy dısında tüm dünyadan insanlarla oynanabilen resmj online var mı world of trucks ne oluyor ?
  13. O

Kümelerde dağılma kuralının ispatını bilen var mı acaba

Soru başlıkta hoca anlatçaktı derste ama bazı aksaklıklar nedeniyle anlatamadı ve finalde sorumluyuz bilen var mı acaba
  14. O

Darmoshark m3 satın almak

Mouseyi almayı düsünüyorum fare ve wraithesportla tecrübesi olanlar deneyimlerini paylaşabilirler mi
  15. O

Rdr2 tuttuğum efsanevi balık işaretli gözükmüyor

Mapin yukarı sol üstündeki gölde efsanevi kırmızı somon balığını tuttum ve postadan adama gönderdim ilerlemelerden de açık olarak gözüküyor ama mapte çarpı atılmamış gittim tekrar olta attım ama bir şey gelmedi acaba nedendir
  16. O

Numlock lu red switch klavye tavsiyesi

Numlocku olan red switch klavye arıyorum...
  17. O

Hyperx cloud 2 ses kartı ve mikrofon

Ses kartı olmadan mikrofon çalışır mı acaba
  18. O

Asus rog strix scope vs xpg summoner

Asus rog strix scope mu yoksa xpg summoner mi bilek desteği fark yaratır mı kalite olarak hangisi daha iyidir
  19. O

Ketçap mayonez önerisi

Önerebileceğiniz ketçal mayonez veya sos markası var mıdır neler kullanıyorsunuz teşekkürler
  20. O

Hyperx cloud 2 için ped

Elimizde hyperx cloud 2 var ancak pedleri yıprandı sanırım orijinalleri de Türkiye de satılmıyor önerebileceğiniz ped var mıdır
Top Bottom