Arama sonuçları: *

1. H

Hangi Kulaklığı Tercih Etmeliyim?

Bu 4 kulaklık arasında kaldım. Cloud 2nin daha iyi olduğunu biliyorum ancak aradaki fiyat farkına değer mi? Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hyperx-cloud-iii-kablolu-oyuncu-kulakligi-siyah-1236192.html...
  2. H

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

Trendyol üzerinden android 11 olarak aldığım vooka marka projeksiyon cihazi android 9 olarak geldi ve güncelleme yok olarak gözüküyor. Sürümünü güncelleyebilir miyim yoksa iade mi etmeliyim. Bana ne gibi eksileri olur? Şimdiden teşekkürler.
  3. H

HY300 Projeksiyon Android Sürümü Eski

Trendyol üzerinden android 11 olarak aldığım vooka marka projeksiyon cihazi android 9 olarak geldi ve güncelleme yok olarak gözüküyor. Sürümünü güncelleyebilir miyim yoksa iade mi etmeliyim. Bana ne gibi eksileri olur? Şimdiden teşekkürler.
  4. H

Samsung 60BU8000 teşhir olarak alınır mı?

Öncelikle herkes hayırlı akşamlar. 20bine kadar televizyon bakarken migrostan Samsung 60BU8000 televizyonu gördüm. 18700 liraya teşhir olarak bu televizyon alınır mı? İnternette bu modelin fiyatını bulamadım. Sizce bu fiyata teşhir olarak bu model alınır mı?
Top Bottom