Arama sonuçları: *

1. I

Çok bilgili değilim Upgrade önerisi lütfen

hocam 6700xt faydalı olur mu işlemci için değişikliğe ya da anakart veya ram şşeklinde değişikliğe gitmemme gerek yok mu 1726676841 hocam peki 2k fp monitör öneri şansın var mı bana
  2. I

Çok bilgili değilim Upgrade önerisi lütfen

Arkadaşlar pc konusunca çok bilgili değilim sistemin valorantta 250 350 fps arası gidip geliyor upgrade istiyorum şuan yeni yeni rdr vb. tarzı oyunlar oynamaya başladım akıcılıgından keyif alamadım lütfen upgrade önerisi verir misiniz desteğinize ihtiyacım var Anakart ; GIGABYTE B450M S2H V2...
  3. I

BENİM KASAMA BU SIVI SOGUTMA UYGUN MU ?

Arkadaşlar merhaba kasamın üst kısmında 2x120mm fan yuvası mevcut alacağım sıvı sogutma ise 240mm uygun mudur yardımcı olur musunuz ??
  4. I

YARDIM LAZIM ARKADAŞLAR

SİSTEMİ Mİ YENİ KURDUM RX 6600 RYZEN 5 5600 X VALORANT DENEMEK İSTEDİM FPSLER BEKLEDİĞİM GİBİ AMA CPU 80 DERECE SABİT STOK FAN DAN DOLAYI MI SİZCE YOKSA Bİ AYARI MI VAR
  5. I

İŞLEMCİ DEĞİŞİKLİĞİ SONRASI GÖRÜNTÜ GELMİYOR

Merhaba eski ryzen 3 2200g işlemcimi çıkardım yerine r5 5600x taktım ama görüntü alamıyorum araştırdıktan sonra bios güncellemesi gerkeiyormuş ama eski işlemcimi takıncada görüntü gelmiyor Anakart b450m İşlemci r5 5600x Psu 650w Ekran kartı rx6600
  6. I

Yardim Lazim Arkadaşlar Ekran Kartimin Fanlari Dönmüyor

AMA İŞLEMCİMDE 60 DERECEDE SUAN
  7. I

Yardim Lazim Arkadaşlar Ekran Kartimin Fanlari Dönmüyor

YENİ EKRAN KARTI ALDIM RX6600 İŞLEMCİM KARGODA İŞLEMCİM GELENE KADAR APU OLAN R3 2200G SİSTEMİME EKRAN KARTIMI TAKTIM BİLGİSAYAR EKRAN KARTIMI GÖRÜYOR OYUNDA ONA GÖRE PERFORMANS VERİYOR AMA EKRAN KARTININ FANLARI DÖNMÜYOR BİR SORUN MU VAR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ
  8. I

ASROCK RX 6600 RYZEN 5 5600X

kanka bilgin varsa r5 5600x i stok fanla kullanabilir miyim bir süre
  9. I

ASROCK RX 6600 RYZEN 5 5600X

akşam tekrar bi başlık açmıştım upgrade ile alakalı upgradeimi tamamladım Asrock rx6600 ve ryzen 5 5600x den yana karar kıldım sistemle alakalı düşünceleriniz benim için çok kıymetli olumlu olumsuz deneyim ya da bilgilerinizi paylaşır mısınız asrock olması biraz korkutuyor
  10. I

Sistemi mi yükseltmeli miyim yoksa yeni sistem mi almalıyım?

valorant cs tarzı fps oyunlarında 300 fps üstü alıyor musun
  11. I

hocam maliyeti biraz fazla oluyor ya
  12. I

kankam as rock 6600 hakkında fikrin var mı
  13. I

Kankam rx6600 de markalar çok yanıltıyor çok fiyat farkı var önerin var mı
  14. I

Merhaba arkadaşlar b450m ryzen 3 3220 g 16gb dual ram 500gb ssd bir apu sistemim var ama valorant,cs,fifa daha yüksek fpslerde oynamak istiyorum 10 11k ya ryzen 5 5600 ve rx6600 mü almalıyım yoksa youtube daki hazır sistemlerden mi 2k 3 k üstüne ekleyip
Top Bottom