Arama sonuçları: *

1. N

GTA 5 Fivem Aşırı Drop Sorunu

Ortalama 50-60 kişi çeken bir RP sunucusunda etrafımda kimse yokken bile aşırı drop sorunu yaşıyorum. Sadece arabayla değil, koşarken bile drop girebiliyor. Drop yaşandığı zaman cpu kullanımı %3 civarlarına düşüyor. Sistemim: Ekran Kartı: GTX 1050 TI Ram: Corsair Vangeance 8gb 3200mhz...
  2. N

RX 550 sürücüsü çöküyor

Merhaba sorunum başlıkta yazdığı gibi. Ekran kartım oyunlarda çöküyor. Bazen hiç çökmüyor, bazen arkada bir şey açıksa çöküyor, bazen sadece oyun açıksa bile çöküyor. Ne olduğunu anlamadım. Hangi testleri yapmam gerek? Sorunun ne olduğunu nasıl bulabilirim? Bu arada oynadığım oyunlar çok yüksek...
  3. N

Gigabyte a320m-h Bios Güncelleme Nasıl Yapılır?

Merhabalar bende gigabyte'ın bios uygulaması yüklü buradan güncelleme yapabiliyorum sanırım. Hangi dosyayı indirmem ve ne yapmam gerek? Yardımcı olursanız seviniirim
  4. N

Binary Blocked By Fap Lock Hatasından Veri Kurtarmak Mümkün Mü?

Merhabalar telefonum binary blocked by fap lock hatası veriyor. Bunun için bir telefoncuya gitmek istiyorum ama içinde özel dosyalarım, fotoğraflarım var. Çok güvenemiyorum kimseye. Bunları format atmadan görmenin bir yolu var mı? Odin3 programıyla yapmaya çalıştığımda sürekli hata verip...
Top Bottom